Юні макарівці найкращими в Бородянці : Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ

Юні макарівці найкращими в Бородянці


01.06.2017  

Сьогодні в пристоличному райцентрі фінішував традиційний дитячо-юнацький турнір «Футбольний колосок Полісся».

Яскравий фестиваль народної гри, зініційований відомим організатором і тренером Анатолієм Демченком, відбувся вдруге поспіль. Цього року в ньому взяли участь п’ять команд з Київщини та Житомирщини, укомлектованих одинадцятирічними хлопчаками. Змагалися вони за класичною коловою системою впродовж двох днів і знову фінішували на День захисту дітей.

Уже перші матчі засвідчили, що безпосередню боротьбу за головний приз національного турніру поведуть найкраще підготовлені команди Макарова та Фастова. Вигравши в усіх опонентів, основні фаворити зійшлися в останній зустрічі турніру. Варто віддати належне організаторам, які саме так спланували календар — це засвідчує їхні насправді глибокі знання футболу столичного регіону.

Юні макарівці, котрих тренує знаний фахівець Микола Синяченко, відіграли завершальний матч, як і всі попередні, що називається, на одному диханні — винахідливо та результативно, забивши відчутно стомленим дводенними баталіями фастівцям аж два м’ячі. Склалося враження, що наставник фастівських школярів Віталій Осколок, на відміну від свого колеги з Макарова, був обмежений у кадровому виборі і не мав можливості варіювати складом виконавців повноцінно.

Третій приз на традиційному турнірі завоювали підопічні Валентина Басалаєва з Бучі, а бородянці випередили ровесників з Малина. Звісно, місця в турнірній таблиці мали хіба що відносну вагу — на фестивалі комфортно почувалися абсолютно всі.

Урочиста церемонія закриття змагань виявилася щедрою на відзнаки для дітей. Усі команди отримали з рук організаторів і почесних гостей — отця Віктора (Талька), Бородянського селищного голови Олександра Сахарука, заступника Голови Київської обласної федерації футболу Валерія Валерка, очільника Бородянської районної федерації футболу Володимира Шоми і Анатолія Демченка — пам’ятні дипломи, а кожен з юних футболістів — їх було близько ста загалом! — медалі учасника. Кубки, дипломи та призові медалі було вручено переможцям, срібним і бронзовим призерам «Футбольного колоска Полісся». А найкращий гравець традиційного турніру — Денис Гарай з Макарова — отримав ще й спеціальну відзнаку Київської обласної федерації футболу.

— Зростайте дужими та розумними, чемпіонами та просто порядними людьми, патріотами рідного краю, і нехай вам у цьому допомагає Бог! — наголосив отець Віктор, до слова — в юності також один з найкращих спортсменів Бородянщини.

Яскраве дійство в Бородянці завершилося під одностайне побажання його безпосередніх учасників — дітлахів і дорослих — зустрітися тут і наступного року.

Фото Ірини Даниленко.
dtkolosokpol1_koff.org.ua dtkolosokpol15_koff.org.ua dtkolosokpol14_koff.org.ua dtkolosokpol13_koff.org.ua dtkolosokpol11_koff.org.ua dtkolosokpol10_koff.org.ua dtkolosokpol9_koff.org.ua dtkolosokpol8_koff.org.ua dtkolosokpol7_koff.org.ua dtkolosokpol6_koff.org.ua dtkolosokpol5_koff.org.ua dtkolosokpol4_koff.org.ua dtkolosokpol3_koff.org.ua dtkolosokpol2_koff.org.ua dtkolosokpol16_koff.org.ua

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


  • 

  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ