Юні бориспільці чемпіонами Київщини : Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ

Юні бориспільці чемпіонами Київщини


06.07.2017  

Фінішували регулярні перегони обласних команд, укомплектованих юнаками 2004-2005 років народження.

Найкраще виступили вихованці Євгена Хамули з об’єднаної бориспільської команди «Центр Спорту – Фаворит». На вирішальній стадії щорічних змагань вони почергово перемогли ровесників з Василькова, Пісківки та білоцерківських росичів. Останні, підготовлені Русланом Бондарем, стали віце-чемпіонами Київської області, а третій приз дістався пісківському «Рубіну» (тренер — Олег Сокол).

Індивідуальні нагороди найкращих у ігрових амплуа отримали воротар Сергій Зелінський з «Рубіна», захисник Єгор Никоненко з білоцерківської «Зміни», нападник Валентин Ригас («КОДЮСШ-Рось»), а також найкращий гравець турніру Владислав Яременко з чемпіонської команди «Центр Спорту – Фаворит».

2004champko1_koff.org.ua 2004champko2_koff.org.ua 2004champko3_koff.org.ua 2004champko4_koff.org.ua 2004champko5_koff.org.ua 2004champko6_koff.org.ua 2004champko7_koff.org.ua 2004champko8_koff.org.ua 2004champko9_koff.org.ua

Чемпіонат Київської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд-2017. Юнаки 2004-2005 р.н.

Група «А»

Команди І В Н П М О
1. «Центр Спорту – Фаворит» (Бориспіль) 18 15 3 0 74-15 48
2. «ДЮСШ – Переяславщина» 18 15 2 1 73-12 47
3. КДЮСШ (Славутич) 18 10 2 6 48-28 32
4. ДЮСШ (Згурівка) 18 9 4 5 37-25 31
5. ДЮСШ (Бровари) 18 8 4 6 29-29 28
6. КОДЮСШ (Баришівка) 18 7 5 6 37-33 26
7. ДЮСШ (Яготин) 18 5 2 11 25-44 17
8.  «Дружба» (Березань) 18 4 3 11 17-44 15
9. ДЮФК (Бориспіль) 18 3 1 14 22-61 10
10. ДЮСШ (Іванків) 18 1 0 17 7-80 3

Група «Б»

Команди І В Н П М О
1. «Рубін» (Пісківка, Бородянський р-н) 14 13 0 1 90-17 39
2. ДЮСШ (Васильків) 14 10 1 3 79-23 31
3. «КОДЮСШ – Арсенал» (Щасливе) 14 10 1 3 50-18 31
4. ДЮСШ (Буча) 14 7 0 7 42-47 21
5. ДЮСШ (Ірпінь) 14 5 1 8 38-49 15
6. «Форвард» (Васильків) 14 3 1 10 26-56 10
7. «Рубін-2 – ДЮСШ» (Пісківка, Бородянка) 14 3 0 11 18-57 9
8. «ДЮСШ – Борисфен» (Бориспіль) 14 2 0 12 15-95 6

Група «В»

Команди І В Н П М О
1. «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) 20 18 0 2 126-15 54
2. «Освіта – Арсенал» (Білоцерківський р-н) 20 16 2 2 86-28 50
3. «Освіта ВР ДЮСШ» (Іванковичі) 20 15 1 4 88-24 46
4. «Оріон» (Сквира) 20 10 2 8 36-28 32
5. «КОДЮСШ Рух молоді» (Біла Церква) 20 9 3 8 43-54 30
6. «КОДЮСШ – Зміна -2» (Біла Церква) 20 8 2 10 59-65 26
7. КОДЮСШ (Боярка) 20 7 1 12 36-59 22
8. КОДЮСШ (Тарасівка) 20 6 2 12 32-62 20
9. «Каменяр» (Біла Церква) 20 6 0 14 31-92 18
10.  «Арсенал» (Біла Церква) 20 5 0 15 25-51 15
11. «Динамо» (Фастів) 20 3 1 16 17-98 10

Група «Г»

Команди І В Н П М О
1.  «КОДЮСШ – Рось» (Біла Церква) 20 18 0 2 87-19 54
2.  «Зміна» (Біла Церква) 20 17 1 2 110-16 52
3. «ДЮСШ – Любомир» (Ставище) 20 17 1 2 80-19 52
4. ДЮСШ (Рокитне) 20 14 0 6 92-23 42
5. ДЮСШ «Кератерм» (Ржищів) 20 12 0 8 75-29 36
6. ДЮСШ (Миронівка) 20 9 1 10 47-55 28
7. «Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) 20 7 0 13 38-70 21
8. ДЮСШ (Кагарлик) 20 6 0 14 37-91 18
9. ДЮСШ (Обухів) 20 3 2 15 17-98 11
10. ДЮСШ -2 (Рокитне) 20 2 2 16 15-114 8
11. ДЮСШ (Тетіїв) 20 1 1 18   22-84 4

Чвертьфінал. 15 червня та 18 червня

Центр Спорту-Фаворит ( Бориспіль) – ДЮСШ (Васильків) – 4:1,4:3
Рубін (Пісківка) – ДЮСШ – Переяславщина – 0:0, 3:0 (тех.рез.)
Освіта-Арсенал (Білоцерківський р-н) – КОДЮСШ-Рось (Біла Церква) – 3:5, 1:6
Зміна (Біла Церква) – «ДЮСШ-Колос» (Фастів, Ковалівка) – 4:0, 0:1

Півфінал. 21 червня та 24 червня,

Центр Спорту-Фаворит ( Бориспіль) – Рубін (Пісківка) – 4:0, 1:1
КОДЮСШ-Рось (Біла Церква) – Зміна (Біла Церква) – 1:0, 3:0

Фінальна частина. 27 червня, вівторок. Терезине Білоцерківського району

Матч за третє місце. Зміна (Біла Церква) – Рубін (Пісківка) – 0:2
Фінал. КОДЮСШ-Рось (Біла Церква) – Центр Спорту-Фаворит ( Бориспіль) – 0:3

  • 

  • Школа молодих арбітрів ім.І.Качара оголошує набір
  • Замовляйте іменний сертифікат
    Перша сотня Київщини футбольної
  • aktualjno
  • Конкурс прогнозистів
  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ