«Яблунівка» в півфіналі КРЧ : Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ

«Яблунівка» в півфіналі КРЧ

24.05.2017

Сьогодні в Нових Петрівцях відбувся завершальний чвертьфінальний поєдинок традиційного турніру, присвяченого пам’яті видатного організатора масового футболу України.

«Межигір’я-2» з Нових Петрівців, очолюване Валерієм Сивашенком, приймало чинного володаря головного призу — ФК «Яблунівка» з Білоцерківського району, з яким працює Олександр Руденко. Лік голам повели гості, але за вісім хвилин до фінального свистка номінальні господарі поля вигравали з рахунком 3:1. Хет-трик оформив Володимир Бондаренко. І все-таки хлопці з Білоцерківського району поновили рівновагу, а в серії післяматчевих пенальті взагалі взяли гору. Попри те, що прекрасно відпрацювали післяматчевий відрізок обидва воротарі — Луганський з «Межигір’я» та Скворцов з ФК «Яблунівка».

МЕЖИГІР’Я-2 (Нові Петрівці) — ФК ЯБЛУНІВКА — 3:3 (Бондаренко, 35, 42, 72 — Вдовика, 10, Лиховидько, 83, Ординський, 89), серія пенальті — 2:3.

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua