Вища ліга в калейдоскопі подій


25.12.2017  

Цьогорічний чемпіонат області приємно вразив яскравими подіями та високою результативністю команд і гравців, які побили два літописні рекорди. 

 

 

Сотня від «Авангарда»

Новий чемпіон області зі Бзова забив у календарних матчах аж 104 м’ячі. Це новий рекорд обласних вищолігових перегонів. До цього найкращим показником командної результативності впродовж одного сезону були 99 влучних ударів, що їх завдав три роки тому «Колос» із Ковалівки. Інший новачок обласного чемпіонату – «Межигір’я» з Нових Петрівців – увінчав історичну клубну прем’єру 90 м’ячами, повторивши досягнення чемпіона Київщини – 2011 – вишгородського «Діназа». 

Двадцять десятників

Одразу двадцятеро бомбардирів забили в цьогорічних вищолігових перегонах не менше десяти м’ячів. Ніколи доти в довгій і багатій на події історії чемпіонатів області такого випадку не було. Цікаво, що в двох командах – «Авангарді» та «Десні» – знайшлося по чотири десятники. Десять і більше м’ячів для чемпіонської дружини зі Бзова забили Петро Кондратюк, Сергій Зелді, Іван Сомов і Сергій Панфілов, а для бронзового призера з Погребів – Євген Воробей, Андрій Воробей, Артем Бафталовський та Володимир Бондаренко.

Рицарі атаки з «Межигір’я»

Важко знайти в аналогах обласного чемпіонату щось подібне до того, на що спромоглася цього року команда з Нових Петрівців. Точніше – її бомбардири. Одразу шестеро стрільців «Межигір’я» відзначилися хет – триком у вищолігових матчах. По три м’ячі в одному поєдинку забили Дмитро Возний, Юрій Дунаєвський, Максим Калінкін (граючий очільник клубу), Юрій Козін, Роман Пахолюк і Владислав Труський. Для порівняння: в «Десни» з Погребів, яка наблизилася найбільше до «Межигір’я» за кількістю рицарів атаки, останніх було лише четверо. 

Жодної неявки на календарні матчі

Чемпіонат області цього року відбувся вже вісімдесят другий раз. Але вперше в історії не зафіксовано жодної неявки команд на зустрічі регулярного сезону! На жаль, абсолютної турнірної чіткості не досягнуто й цьогоріч, оскільки резервісти «Оболоні-Бровар» знялися з календарних перегонів уже після першого кола. Залишається сподіватися, що наступний рік виявиться ще кращим у організаційному аспекті й Київщина футбольна нарешті матиме повноцінне турнірне дійство. 

Фініш запам’ятається надовго

Таке й передбачити було не можливо – за тур до кінця вищолігових перегонів пройшли два матчі, що визначили чемпіона та призерів. Обидва поєдинки супроводжувалися неймовірними історіями в стилі барона Мюнхаузена та карколомними прогнозами, але гору таки взяли здоровий глузд і правдива спортивність. Показово, що саме ці зустрічі – баришівська міжусобиця та битва призерів у Погребах – потрапили до сезонного рейтингу найяскравіших. Але ще важливіше, що й наступний ігровий день в обласному чемпіонаті, який уже майже нічого не вирішував, відбувся в повному обсязі й став подією в спортивному житті Київщини.

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


  • 

  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ