Усі Голови КОФФ : Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ

Усі Голови КОФФ


25.09.2017  

Очільники Київщини футбольної в хронологічному порядку за новітній період.

Микола КИРСАНОВ 11.01.1997 — 28.05.1998
В.о.Голови Олександр ТЮТЮН 17.06.1998 — 03.08.1998
Олександр ТЮТЮН 03.08.1998 — 23.03.2012
Анатолій ПРИСЯЖНЮК 23.03.2012 — 29.12.2014
В.о.Голови Олександр ТЮТЮН 30.12.2014 — 28.04.2016
В.о.Голови Валерій ВАЛЕРКО 29.04.2016 — 14.05.2016
Максим МЕЛЬНИЧУК 14.05.2016 — 21.06.2017
В.о.Голови (Реорганізаційної комісії) Василь НАЛИВАЙКО 30.06.2017 — 21.09.2017
Ярослав МОСКАЛЕНКО з 21.09.2017
  • 

  • Перша сотня Київщини футбольної
  • aktualjno
  • Конкурс прогнозистів
  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ