Центральний матч очима конкурентів (9) : Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ

Центральний матч очима конкурентів (9)


19.05.2017  

Віце-чемпіон області прийматиме кубкового тріумфатора в Погребах. Чи є шанси в «Сокола»?

— Жодного! — переконаний Юрій Балашев, спортивний директор «Джуніорса». — Загальний рівень команд різний приблизно так, як у змаганні модерної автівки з виснаженим важкою працею конем. На боці «Десни» все: кадри, тренер, своє поле, заздалегідь відшліфовані тактичні прийоми… Гадаю, рахунок буде 4:1 на користь господарів.

— Прогнозую результат 3:1, — каже Євген Щербина, президент і тренер «Патріота». — «Десна» виграє завдяки вищому загальному рівню та специфіці свого поля. Допускаю, що юнаки «Сокола» спроможні на сюрприз, оскільки вони перебувають в оптимальній фізичній готовності, але водночас вони й психологічно нестійкі, що зазвичай властиво недосвідченій молоді. Реальний шанс гостей пов’язаний з очевидною воротарською проблемою «Десни» — маю на увазі травму Коростишевського та дискваліфікацію Клименка. Проте можлива відсутність Окодуви, через якого нині йде вся гра «Сокола», — це для команди з Михайлівки-Рубежівки цілком реальна втрата половини потенціалу.

— «Соколу» важко буде навіть зачепитися за нічию, — вважає Микола Логвин, очільник ФК «Бровари». — Специфічне поле в Погребах і неабиякий козир у вигляді Коновалова з м’ячем на бічній лінії тепер ще підсилилися поверненням до гри Андрія Воробея, нев’януча майстерність якого має бути прикладом для всіх учасників обласного чемпіонату. «Десна» виграє — 2:0.

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


  • 

  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ