Триває підготовка до Конференції : Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ

Триває підготовка до Конференції


08.09.2017  

Як відомо, 21 вересня в столичному Будинку футболу відбудеться великий збір Київщини футбольної, на якому й буде обрано нове керівництво оновленої КОФФ.

 

 

Реорганізаційна комісія визначилася з представництвом організацій на X позачерговій Конференції Київської обласної федерації футболу. До участі в її роботі допущено делегатів 52 організацій. Не отримали такого права Бориспільська, Бучанська та Ржищівська міські федерації футболу, Кагарлицька районна федерація, а також Асоціація розвитку бізнесу та «Інтер» з Фурсів, які не надали відповідних документів.

«Каскад» з Броварів, навпаки, передбачені статутними вимогами документи надав, але з великим запізненням, що також стало серйозним порушенням Статуту КОФФ. Натомість Ірпінська міська федерація футболу зможе бути представлена на обласних форумах лише після того, як офіційно набуде правового членства в Київській обласній федерації футболу.

Осібно виокремлюється ситуація з ВАТ «ФК «Борисфен», яке, за словами його керівництва, є правонаступником ЗАТ «ФК «Борисфен» — Члена КОФФ з 2005 року. Реорганізаційна комісія звернулася до ВАТ «ФК «Борисфен» з проханням надати документи, що засвідчують правонаступництво, і вже після цього вирішуватиме питання про допуск організації до участі в X позачерговій Конференції.

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


  • 

  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ