Третє місце в обласній першості


22.12.2017  

Київський «Меліоратор», заснований екс-чемпіоном області Дмитром Дубасом, увінчав свій другий сезон у столичному регіоні бронзовим фінішем у першій лізі.

 

 

Кияни виявилися найкращими в домашніх зустрічах — дев’ять перемог і одна нічия в десяти турнірних спробах, а також п’ятдесят забитих м’ячів, або в середньому по п’ять за домашній матч.

«Меліоратор» став найрезультативнішою командою першості, причому розподілив свої голи майже рівномірно по колах — 36 і 38 відповідно.

Найвразливіше місце в тактичних побудовах команди — захист: 38 пропущених м’ячів, або четвертий показник у лізі, перекрило яскравому колективу турнірний шлях на вершину.

Фундатор і граючий тренер представницької команди — 36-річний оборонець Дмитро Дубас — узяв участь в усіх першолігових матчах і став основним гвардійцем обласної першості.

Троє стрільців київської команди — Дмитро Басалкевич, Віталій Кокота і Олег Скуратівський — досягли гросмейстерського показника з десяти забитих м’ячів, а 19-річний універсал Басалкевич став найвлучнішим у команді з одинадцятьма результативними пострілами.

Чуже поле виявилося скупим для «Меліоратора» на турнірні звершення — лише три виграші при чотирьох поразках.

Найкращий матч киян припав на передфінішне змагання з «Діназом» у Гостомелі, яскраво вигране молодою командою з рахунком 7:2.

Найгірші враження залишилися після виїзду до Денихівки, що засвідчили остаточні цифри на табло — 1:6.

Команда Дмитро Дубаса була найбільш дисциплінованою в обласній першості — лише тридцять штрафних очок.

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


  • 

  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ