Суперкубковий літопис області


25.11.2017  

Сьогодні відбудеться сімнадцятий сезон у традиційному щорічному протистоянні чемпіона та кубкового тріумфатора Київщини.

 

 

Найперший суперкубковий матч обласного масштабу відбувся 4 липня 1999 року. «Рефрижератор» у Фастові розгромив «Чайку» з Вишгорода — 4:0 і започаткував історичний список переможців.

Не відбулися суперкубкові матчі 2004, 2006 та 2009 років. Але в останньому випадку переможцем було проголошено гореницький «Ірпінь», оскільки його суперник відмовився від участі буквально в останній момент.

Історичним рекордсменом обласного суперкубкового матчу залишається «Колос» із Ковалівки, який вигравав його тричі, до того ж — три роки підряд. По два рази тріумфували в останньому титульному матчі сезону «Ірпінь» з Гореничів і ФК «Путрівка».

Рекордсмени серед наставників команд — Леонід Матушевич, Костянтин Сахаров і Вадим Шельменко, котрі виводили підопічних на суперкубкову вершину по два рази. А Павло Кікоть і Віктор Удалов, навпаки, по два рази поступалися зі своїми командами в суперкубкових зустрічах.

Дуель чемпіона та кубкового володаря проходить за переваги найсильніших колективів сезону — 10:6 на користь чемпіонських команд.

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


  • 

  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ