Штрафні санкції в обласному чемпіонаті : Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ

Штрафні санкції в обласному чемпіонаті


12.10.2017  

Сьогодні відбулося чергове засідання Контрольно-дисциплінарного комітету Київської обласної федерації футболу.

 

 

Головував на засіданні Андрій Шабельніков. Члени Комітету, розглянувши надані матеріали і заслухавши зацікавлені сторони, прийняли рішення по інцидентах, що мали місце в офіційних матчах.

Контрольно-дисциплінарний комітет КОФФ оштрафував ФК «Моноліт» на 1000 гривень і зобов’язав його керівництво оплатити в десятиденний строк роботу бригади арбітрів у вищоліговій зустрічі «Моноліт» — «Десна».

Футболіста Максима Шевченка з «Моноліта», вилученого з поля за удар по ногах опонента, який не володів м’ячем, дискваліфіковано на три матчі, а його одноклубника Володимира Пасічнюка та Владислава Чангелію з «Десни» — на два вищолігові поєдинки кожного.

На три календарні зустрічі першої ліги дискваліфіковано Олександра Баранова, воротаря команди гостей в матчі «Діназ» (Вишгород) — ФК «Богуслав».

Не матиме права керувати діями команди в технічній зоні на двох вищолігових матчах наставник козинського «Кристала» Андрій Кобченко, який неприємно здивував неспортивною поведінкою під час календарної зустрічі «Джуніорс» (Шпитьки) — «Кристал» (Козин).

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


  • 

  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ