Шосте місце в обласній першості


21.12.2017  

«Здвиж» із Маковища, згуртований Євгеном Черналівським, став яскравим відкриттям обласних змагань аматорів.

 

 

Абсолютний новачок ледь не все перше коло провів у гостях, доки тривала реконструкція стадіону в Макарові, але приємно вразив результатами на старті — чотири перемоги в шести зустрічах.

Сільські футболісти буквально шокували Білу Церкву, Богуслав, Яготин і Васильків, обігравши там історичних старожилів обласних турнірів.

Перше коло команда з Маковища провели так блискуче, що їй навіть пророкували загальну перемогу, однак провал у Бородянці на проміжному фініші — 0:4 — насторожив уболівальників і фахівців.

Восени далися взнаки відсутність досвіду та куца лава запасних у «Здвижа», що й спричинило турнірну катастрофу: одна нічия та шість поразок у семи завершальних поєдинках відкинули самобутній колектив аж на шосту позицію.

«Здвиж» використав тридцять гравців, більше половини з них — одразу шістнадцять — зіграли не менше одинадцяти зустрічей, але решта чотирнадцять — лише від одного до семи матчів, що засвідчило серйозні кадрові труднощі.

Жодний футболіст, задіяний в обласній першості, не взяв участі в усіх календарних зустрічах, а найчастіше на поле виходив Сергій Горбецький — дев’ятнадцять разів.

Дванадцять стрільців мала команда з Маковища, але справжнього снайпера так і не знайшла — найвлучніший, Олександр Сухенко, відзначився п’ять разів.

Найкращий матч «Здвижа» — першоколовий проти «Діназа» — приніс успіх новачку з рахунком 2:0.

Найгірший поєдинок сільської команди — 1:5 від «Меліоратора» в Гостомелі.

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


  • 

  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ