«Шкіряний м’яч» для дванадцятирічних

01.06.2017

Фінальний турнір популярних дитячо-юнацьких змагань відбувся в Бородянці.

Головний приз у перегонах для хлопців 2005 року народження розігрували шість переможців попередніх етапів. Це команди Білоцерківської ЗОШ №9, Богуславської СЗОШ №1, Бородянської ЗОШ №2, Калинівської ЗОШ №1 Васильківського району, Щасливського НВК Бориспільського району та Яготинського НВК №3.

Найкращими у фінальних групах стали юні футболісти з Калинівки та Щасливого. Вони й визначили переможця в очному протистоянні. Вихованці Віктора Варениці з Бориспільщини виграли з рахунком 3:1 і стали володарями найвищих обласних нагород «Шкіряного м’яча» в номінації U-12. З таким же рахунком у малому фіналі білоцерківці переграли яготинців і фінішували третіми. Срібних призерів з Калинівки підготував Олександр Осьмак, бронзових з Білої Церкви — Руслан Бондар.

Організатори з Київської обласної федерації футболу вручили й індивідуальні призи найкращим в ігрових амплуа. Дві нагороди дісталися переможцям — воротареві Євгену Морозову та VIP-гравцеві Володимиру Гаврилею. Відзнаку найкращого захисника отримав Андрій Тулєв з Білої Церкви, а найкращим нападником став Антон Шевченко з Калинівки.

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua