Серія Андрія Воробея


30.05.2017  

Уславлений екс-професіонал став рекордсменом цьогорічного вищолігового сезону за кількістю серійних бомбардирських влучень.

38-річний Андрій Воробей на старті вищолігових змагань забивав у ворота суперників аж у чотирьох зустрічах поспіль. За цей час він відзначився шістьма голами в матчах з бориспільцями, обухівцями, сусідами з Броварів і козинцями. Можливо, й ця серія мала би продовження, якби не вимушена пауза — заслужений ветеран пропустив аж три наступні зустрічі. А повернувшись — забив знову…

Також у чотирьох поєдинках підряд забивав авангардівець Бзова Петро Кондратюк. Але в активі ровесника колишнього збірника країни на гол менше. Правда, серія Кондратюка не завершилась, отже, далі може бути…

П’ять м’ячів у трьох зустрічах поспіль забивав Дмитро Кульгук з «Кристала», по три за такий період — Євген Воробей з «Десни», Сергій Живий з «Любомира», Олександр Левенець («Джуніорс») і Сергій Мандровський (ФК «Обухів»).

А Володимир Бондаренко з «Десни», одноклубник рекордсмена і також колишній гравець національної Прем’єр-ліги, може похвалитися взагалі рідкісним показником: 6 м’ячів у 3 зустрічах, причому 4 з них — у поєдинку з «Монолітом».

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


  • 

  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ