Що цікавого в турі : Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ

Що цікавого в турі


14.04.2017  

Чотири пари суперників уже мають історію календарного протистояння в обласному чемпіонаті.

«Патріот» Євгена Щербини найпершим відібрав очки в «Джуніорса» Сергія Шута, звівши до нічиєї домашню зустріч минулого року. Однак на гостинах у майбутнього чемпіона хлопці з Баришівського району «розклеїлися» — 2:5! Та серпнева  битва стала бенефісом Олександра Скорохода, який оформив хет-трик. А в «Патріоті» прем’єрним голом серед аматорів відзначився юний Денис Балацький.

Міжусобиця Броварського регіону поки що за сільською командою. «Десна» зберегла ворота недоторканими в обох  матчах, а сама двічі розписалась у воротах райцентрівського колективу. Правда, одного з минулорічних стрільців — Романа Пахолюка — вже немає в складі дружини з Погребів.

А в інших двох парах уже знайомих з минулого сезону суперників істотну перевагу мають завтрашні господарі поля. «Любомир» і «Зоря» по два рази виграли в обухівських муніципалів і юнаків «Моноліта». Шкода, що завтра не вийде на поле Сергій Третяк, справжній герой минулорічного протистояння в Ставищі. Тоді лідер атак «Любомира» забив аж чотири м’ячі до сітки воріт обухівців. Але зараз екс-професіонал «Борисфена» грає в Грузії…

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


  • 

  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ