ФК «Пісківка» виграв головний приз


24.12.2017  

Сьогодні в Пісківці відбувся фінальний турнір Меморіалу родини Гончаренків.

 

 

Традиційні змагання, присвячені пам’яті відомих діячів українського футболу, відбулися на Бородянщині. Квартет фіналістів подарував уболівальникам яскраве видовище. Третій приз турніру дістався «Колосу» з Нового Залісся, який обіграв бабинецьку команду, а вирішальний поєдинок звів у безпосередньому протистоянні ФК «Пісківка» і бородянський «Союз». Пісківці взяли гору з рахунком 4:2 і вдруге поспіль стали найсильнішими на турнірі, який вже давно став одним з найпрестижніших у Бородянському районі.

Спеціальний приз найкращого гравця Меморіалу родини Гончаренків завоював Олег Лига з ФК «Пісківка». Учасників особливо динамічного та видовищного дійства привітали Тетяна Пилипівна та Ігор Григорович Гончаренки, заслужені ветерани бородянського футболу та Валерій Валерко, Технічний директор КОФФ.

Київська обласна федерація футболу відзначила кубком, дипломами та медалями призерів традиційного турніру. Очікується, що наступне турнірне дійство відбудеться в грудні 2018 року за участю найкращих аматорських колективів Бородянського району.

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


  • 

  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ