Регулярні перегони ветеранів : Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ

Регулярні перегони ветеранів


29.12.2017  

Сім команд, що представляли вісім регіонів (збірна Васильківщини – футболісти міста і району), змагалися за титул найсильнішого в категорії 35 років плюс.

 

 

Група «А»: Баришівський, Бородянський, Вишгородський, Макарівський райони. 

Вишгород – Бородянка – 1:0                              Бородянка – Вишгород – 1:5

Макарів – Баришівка – 1:3                                  Баришівка – Макарів – 6:0

Баришівка – Вишгород – 1:1                               Вишгород – Баришівка – 0:2

Макарів – Бородянка – 2:2                                  Бородянка – Макарів – 6:2

Вишгород – Макарів – 3:1                                    Баришівка – Бородянка – 3:0 т.р.

Бородянка – Баришівка – 1:2                              Макарів – Вишгород – 0:2

команди І В Н П М О
1. Баришівка 6 5 1 0 17-3 16
2. Вишгород 6 4 1 1 12-5 13
3. Бородянка 6 1 1 4 10-15 4
4. Макарів 6 0 1 5 6-22 1

Група «Б»: Біла Церква, Васильківщина, Сквира. 

Біла Церква – Сквира – 2:2                                              Сквира – Біла Церква – 0:3

Васильківщина – Біла Церква – 2:0                              Біла Церква – Васильківщина – 0:1

Сквира – Васильківщина – 0:2                                        Васильківщина – Сквира – 4:2

команди І В Н П М О
1. Васильківщина 4 4 0 0 9-2 12
2. Біла Церква 4 1 1 2 5-5 4
3. Сквира 4 0 1 3 4-11 1

Півфінали

Біла Церква – Баришівка – 1:1, 0:3

Вишгород – Васильківщина – 4:1, 1:3 

Матч за третє місце 

Біла Церква – Васильківщина – 3:3, пн. 4:3 

Фінал

Баришівка – Вишгород – 4:2 

Чемпіони: Дмитро Безп’ятчук, Вадим Благородний, Вадим Бусол, Олег Василяка, Борис Волошин, Тарас Гапоненко, Володимир Гопкало, Микола Євтушенко, Тарас Живиця, Ігор Зінченко, Ігор Калашник, Сергій Карпенко, Юрій Кондратенко, Петро Кондратюк, Олександр Костенко, Геннадій Кучер, Олег Кущ, Юрій Лазебнов, Антон Матяш, Олександр Мотлюк, Віктор Некрасов, Олександр Руденко, Сергій Свірський, Володимир Ситников, Андрій Смалько, Юрій Стригун, Руслан Тихий, Андрій Чеботар, Віктор Чечет.

Найкращий гравець: Петро Кондратюк (Баришівський район).

Князь стрільців: Андрій Мінзар (Біла Церква) – 5 м’ячів.

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


  • 

  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ