П’яте місце в обласній першості


21.12.2017  

«Діназ» із Вишгорода вважався головним фаворитом сезону, але після внутрішніх катаклізмів лише ціною неймовірних зусиль утримався в основному квінтеті.

 

 

«Діназ» почав обласну першість неймовірно сильно — чотири перемоги поспіль і всі — з великим рахунком.

Насторожив, але не звів нанівець зусиль провальний фініш першого кола — нічия та дві поразки, та ще й двічі на своєму полі.

Ситуація стала загрозливою в антракті турніру, коли стало зрозуміло, що весняний «Діназ» уже припинив існування: тренер Ігор Продан подався до «Єдності» з Плисок, забравши з собою півтора десятка провідних виконавців.

Оновлена команда під проводом Миколи Слободянюка почала друге коло з оглушливого конфузу в Бородянці та Василькові, однак поступово повернула колишню силу.

Вишгородські футболісти виграли восени чотири матчі і завдяки блискучим перемогам над богуславцями та «Здвижем», а також нічиї з канонірами на виїзді фінішували п’ятими.

Найкращі матчі «Діназа» стосуються двох кадрових варіантів команди — 5:1 над бородянцями навесні та результативна нічия в Малій Снітинці восени.

Найгірші поєдинки обрамлені конфузними результатами — 3:6 у Березані в першому колі та 2:7 від «Меліоратора» в Гостомелі наприкінці сезону.

Тренери задіяли 48 гравців і майже завжди — в сімнадцяти зустрічах загалом — виступав Вадим Побережний.

Вісімнадцять стрільців мали двох лідерів — Андрія Білоуса до літньої перерви та Сергія Долженка восени, котрі забили по дев’ять м’ячів.

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


  • 

  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ