Привид сенсації : Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ

Привид сенсації

23.09.2017

Матч у Миронівці був близький до вкрай несподіваного фіналу.

«Авангард» і «Зоря» зіграли на важкому полі під проливним холодним дощем. Ця подробиця, звичайно, позначилася на перебігу подій — були курйози та рикошети. Гості доволі швидко повели лік голам — Шваб скористався неузгодженістю в діях оборонця та воротаря місцевої команди. Однак і «Зоря» майже одразу поновила рівновагу. Це Мар’євич метрів з тринадцяти невідпорно вдарив під поперечку. Ще за кільканадцять хвилин схожим ударом з лінії штрафного майданчика — насправді гарматним! — відповів Кондратюк.

Лідер виграв перший тайм і здавалося, що після відпочинку звично для себе розвине загальний успіх. Але ні! Мар’євич, виконуючи подачу зі стандарту, перехитрив і чужих, і своїх — шкіряний опинився в сітці, а футболісти обох команд наче заціпеніли.

У середині другого тайму відбулися два неординарні голи. Спочатку Дорофєєв, упіймавши м’яча на відскоці, буквально вгатив його в сітку метрів з вісімнадцяти. Видовищний епізод! А потім Швець ударом з повітря поцілив у перекладину і м’яч, зрикошетивши од когось з авангардівців, полетів у ворота. Асистент арбітра Подвальний чітко та рішуче показав, що шкіряний таки залетів за лінію.

3:3 — і сил уже майже не залишилося ні в кого. Ні в кого, окрім Зелді, який повернувся до гри після болісних пригод і тривалого лікування, і таки зробив свою бомбардирську справу двічі поспіль з активною допомогою Кондратюка та Шваба.

«Авангард» здобув особливо складну, але конче потрібну перемогу і зберіг свою позицію на чолі вищолігової турнірної таблиці.

ЗОРЯ (Владиславка) — АВАНГАРД (Бзів) — 3:5 (Мар’євич, 8, 47, Швець, 67 — Шваб, 5, Кондратюк, 20, Дорофєєв, 63, Зелді, 87, 90).