Пріоритетні завдання дитячо-юнацького футболу : Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ

Пріоритетні завдання дитячо-юнацького футболу


25.08.2017  

Співголова Комітету дитячо-юнацького футболу ФФУ Ярослав Москаленко ініціював вирішення найактуальніших питань уже найближчим часом.

 

 

Відбулося засідання Виконавчого комітету Федерації футболу України. Воно стало знаковим для розвитку дитячо-юнацького футболу України. Окрім того, що члени Виконавчого комітету розглянули та затвердили чотири важливих документа, які регламентують діяльність організації Всеукраїнських дитячо-юнацьких змагань та Всеукраїнських  змагань серед команд юніорів U-19 у Першій лізі та систематизують перелік питань у взаємовідносинах між Дитячо-юнацькою футбольною лігою України та Федерацією футболу України, членами Виконкому було розглянуто питання щодо атестації дитячо-юнацьких футбольних закладів України та питання щодо компенсаційних виплат за підготовку юних футболістів в разі укладання першого професіонального контракту. Внаслідок розгляду зазначених питань Виконком ФФУ доручив Комітету юнацького футболу ФФУ розробити відповідний Регламент з атестації дитячо-юнацьких спортивних закладів України, погодити його з відповідними Комітетами ФФУ та запропонувати Виконкому ФФУ його затвердити. Також Комітету юнацького футболу ФФУ доручено, найближчим часом, внести пропозиції щодо внесення змін до Регламенту зі статусу та трансферу футболістів у частині регламентації відносин з питань компенсаційних виплат за підготовку юних футболістів в разі укладання першого професіонального контракту.

— Зазначені питання на сьогоднішній день є найбільш актуальними у юнацькому футболі, саме тому ми вважаємо за доцільне ініціювати їх вирішення  найближчим часом, – наголосив після завершення засідання Виконкому ФФУ співголова Комітету юнацького футболу ФФУ, народний депутат України Ярослав Москаленко.

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


  • 

  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ