Півфінал для «Десни» й «Авангарда» : Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ

Півфінал для «Десни» й «Авангарда»

28.06.2017

Обидва вечірні кубкові матчі минули за переваги гостей і закінчилися їхньою перемогою.

«Десна» в Баришівці домоглася чи не найголовнішого в гостьових поєдинках — забила швидкі м’ячі. Воробей-старший замкнув простріл на дальній стійці, а Копач уже в дебюті другого тайму матеріалізував у гол індивідуальний прорив до чужих воріт. План «Патріота» на матч було перекреслено уже в зародку, надалі хлопці з Погребів грали по результату, розкуто і натхненно. А місцеві футболісти, навпаки, утратили віру в можливість відігратися і, схоже, подумки були в основному для себе суботньому поєдинку з «Авангардом». Тим паче, що «дожити» до нього могли тільки ті, хто уникне зловісного четвертого попередження, а така загроза нависла над шістьма титулярами команди. Голи престижу «Патріот» забив ударами здалеку. Хоча, якби Горстка реалізував першотаймовий вихід сам на сам із стражем воріт, перебіг подій на полі міг би бути й іншим…

Інша команда з Баришівського краю домінувала в сусідньому Переяславі-Хмельницькому лише до перерви. Сомов забив з повітря після подачі кутового, а Кушнір — ударом із штрафного (м’яч зрикошетив од оборонця). По перепочинку вже господарі наступали енергійніше, були гострішими, мали кілька зручних нагод, одного разу шкіряний упав на поперечину. Але! Не забиваєш ти, обов’язково заб’ють тобі. Так і сталося: Сирота, прорвавшись до воріт переяславців, обіграв голкіпера і встановив остаточний результат. «Переяславщина» знову справила гарне враження завзяттям і непоганою організацією командних дій, але відчутні проблеми в обороні перешкоджають амбітному колективу домогтися кращих результатів.

КУБОК КИЇВЩИНИ-2017. Чвертьфінал. 28 червня, середа

МЕЖИГІР’Я (Нові Петрівці) — ОБОЛОНЬ-БРОВАР-2 (Київ) — 1:3 (Труський, 77 — Гамула, 4, Литченко, 60, Зіпцер, 82). Вилучення: Колодяжний (Межигір’я, 50).

ПАТРІОТ (Баришівський район) — ДЕСНА (Погреби) — 2:4 (Сусла, 69, Горстка, 86 — А.Воробей, 3, 61, Копач, 51, Прима, 73).

ПЕРЕЯСЛАВЩИНА (Переяслав-Хмельницький) — АВАНГАРД (Бзів) — 0:3 (Сомов, 13, Кушнір, 36, Сирота, 82).

ДЖУНІОРС (Шпитьки) — ФК ОБУХІВ. МАТЧ ВІДБУДЕТЬСЯ 5 ЛИПНЯ.