Осічка «Меліоратора» : Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ

Осічка «Меліоратора»

25.04.2017

Популярний столичний клуб, готуючись до першості Київщини, провів черговий спаринг.

«Меліоратор» Дмитра Дубаса зіграв у Щасливому з вищоліговим «Борисполем-Фаворитом», який пропускав четвертий тур у чемпіонаті Київщини. Зустріч минула в яскравій боротьбі, обидва колективи задіяли чимало потенційних новачків, особливо багато їх було в київській команді до перерви. Не дивно, що саме перший тайм виграли бориспільці з однозначною перевагою — 4:0. Зате по перерві тон у грі задавав «Меліоратор» і був близьким до того, аби не лише зрівняти рахунок, а й виграти зустріч.

Однак фора виявилася значною, тож підсумковий результат — 5:4 на користь вищих за рангом. Голи для першолігового колективу провели Віталій Кокота – два, Микола Обіюх і Олег Скуратівський.

borfavormel013_koff.org.ua borfavormel023_koff.org.ua borfavormel033_koff.org.ua borfavormel063_koff.org.ua borfavormel093_koff.org.ua