Нічия під завісу : Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ

Нічия під завісу

18.06.2017

Останній матч восьмого першолігового туру переможця не виявив.

Сьогодні в Березані місцева «Дружба» та каноніри з Фастівського краю обмінялися голами ще до перерви. Хоча обидві команди мали нагоди вирвати перемогу в другому таймі, але нападникам забракло влучності. Відтак березанці зберегли третю ситуативну позицію в обласній першості, а фастівський «Арсенал-Мала Снітинка» залишився єдиним, хто й досі не пізнав гіркоти поразки. Проте гості втратили надовго свого бомбардира Шкуренка, якого вилучили з поля за безглузду витівку вже в компенсований арбітром ігровий час другого тайму.

Петро Дмитренко, лідер атак березанської «Дружби» / фото Максима Форостовця

ПЕРШІСТЬ КИЇВЩИНИ-2017. ВОСЬМИЙ ТУР. 17 червня, субота — 18 червня, неділя

ДІНАЗ (Вишгород) — ТИТАН (Бородянка) — 3:0 (Гриненко, 6, Шевелюк 47, Бондаренко, 52).

ФК БОГУСЛАВ — МЕЛІОРАТОР (Київ) — 3:2 (Комедєв, 15, 59, 81 — Кокота, 47, Змієвець, 84).

КРИСТАЛ (Яготин) — ЗДВИЖ (Маковище) — 1:2 (Бабицький, 44 — Лазебний, 45+1, Горбань, 52).

ДРУЖБА (Березань) — АРСЕНАЛ-МАЛА СНІТИНКА (Фастів – Фастівський район) — 1:1 (Дмитренко, 33 — Шкуренко, 21). Вилучення: Шкуренко (Арсенал-Мала Снітинка, 90+3).

ФК БОРОДЯНКА — ДГ ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ (Тетіївський район) — 3:0 (Шома, 57, пн, 86, 90+5).

РОСЬ (Біла Церква) — ФК ВАСИЛЬКІВ — 1:2 (Харченко, 49 — Бачинський, 45+1, Піонт, 65). Вилучення: Павленко (Васильків, 65).

12. РОСЬ (Біла Церква) 7 0 0 7 4-27 0

Снайпери: Олександр Шома (ФК Бородянка) — 13 м’ячів, Віталій Кокота (Меліоратор) — 10, Андрій Білоус (Діназ) — 9.

Штрафники: Дмитро Володін (Титан), Володимир Григорашенко (Титан), Олексій Павленко (ФК Васильків) — 24 червня, субота; Руслан Бондар (Рось), Ярослав Ващенко (ФК Бородянка), Ярослав Гаврилюк (ДГ Шевченківське), Тарас Домбровський (ФК Бородянка), Артур Стовбчатий (Кристал), Євген Шкуренко (Арсенал-Мала Снітинка) — 25 червня, неділя.

Наступні матчі. 24 червня, субота — 25 червня, неділя: Діназ — Меліоратор, Титан — Здвиж, Арсенал-Мала Снітинка — ФК Богуслав, Кристал — ФК Бородянка, ФК Васильків — Дружба, ДГ Шевченківське — Рось.