Нічия для початку : Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ

Нічия для початку

01.04.2017

Стартовий матч обласного чемпіонату відбувся на заміській базі ФК «Оболонь-Бровар» поблизу Бучі.

Дублери професійного столичного клубу стала наостанок особливо незручним опонентом для «Любомира», і сьогоднішнє протистояння суперників лише підтвердило цей факт.

Арбітр Іван Карпина зафіксував результативну нічию за відносної рівності сил. Обидва м’ячі було забито зі штрафних ударів. Ставищенець Сергій Живий поцілив у дев’ятку чужих воріт на початку другого тайму, а киянин Владислав Литченко — в нижній кут уже в компенсований час. А з-поміж інших гострих моментів очевидці виокремлюють потужний далекобійний постріл оболонця Дениса Островського в стійку та змарнований любомирівцем Олександром Воротинцевим вихід сам на сам з голкіпером. До перерви ігровою та територіальною перевагою володіли господарі поля, а в другому таймі гра вирівнялася і, на диво, солідновіковіші футболісти «Любомира» не збавили обертів.

Динамічний та цікавий поєдинок став яскравим початком нового чемпіонату столичного регіону.

ОБОЛОНЬ-БРОВАР-2 (Київ) — ЛЮБОМИР (Ставище) — 1:1 (Литченко, 90+2 — Живий, 55). Вилучення: Ніфталієв (Любомир, 90+2).

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua