Сьоме місце в обласній першості


20.12.2017  

Васильківські аматори ознаменували повернення на рівень Київщини футбольної гідним виступом у першій лізі.

 

 

Новачок очікувано провалив старт — одна нічия та шість поразок, співвідношення забитих і пропущених м’ячів — 4:18, що пояснюється затяжним пошуком оптимального складу та незіграністю виконавців.

Прем’єрна перемога відбулася в гостях — 2:1 над росичами в Білій Церкві, але вона так і залишилась єдиною на виїзді (при двох нічиїх).

Домашня низка виграшів була вражаючою — сім у десяти зустрічах, різниця забитих і пропущених м’ячів — плюс дев’ять.

Найкращі матчі васильківських муніципалів припали на липень і серпень, коли вони здобули три перемоги поспіль у рідних стінах над фаворитами — 4:2 над киянами, 1:0 над фастівцями та 3:0 над вишгородцями.

Андрій Шабельніков, організатор ФК «Васильків», задіяв аж 49 гравців, а головним гвардійцем став капітан і воротар команди Олександр Сусленко, який провів сімнадцять матчів.

Бомбардирський реєстр утворили тринадцять стрільців, а найбільше м’ячів — вісім — забив Михайло Кущов.

Кадрова нестабільність не дала змоги васильківцям піднятися вище в прем’єрному сезоні, адже одинадцять футболістів зіграли тільки одного разу, а ще десятеро — по два-три матчі.

Фініш сезону молода команда провела гірше ніж очікувалося — дві перемоги та три поразки в останніх поєдинках, і саме ця подробиця виявилася своєрідним шлагбаумом на шляху до чільної п’ятірки.

Вісім перемог та дві нічиї для команди, що виступала після тривалої перерви, як і сьоме підсумкове місце варто вважати неабияким турнірним досягненням ФК «Васильків».

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


  • 

  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ