«Меліоратор» побронзовів


14.11.2017  

У ресторані «Аутпаб» на столичній вулиці Дмитрівській відбулося вшанування бронзового призера цьогорічної першості Київщини.

 

 

Дмитро Дубас і його симпатична команда зійшли на п’єдестал пошани з другої спроби. Після посереднього минулорічного сезону «Меліоратор» зразка 2017 року продемонстрував ігрову наснагу, став найрезультативнішим у календарних перегонах і завоював путівку до вищої обласної ліги.
Самобутній колектив сердечно привітали його вірні симпатики, спортивні журналісти, дружини та подруги, засновники та спонсори. А Технічний директор Київської обласної федерації футболу Валерій Валерко вручив героям турнірного року заслужені нагороди — дипломи та медалі і побажав ретельно підготуватися до штурму нових вершин у вищій обласній лізі.

10melioratoroutpab_koff.org.ua 3melioratoroutpab_koff.org.ua 1melioratoroutpab_koff.org.ua 6melioratoroutpab_koff.org.ua 2melioratoroutpab_koff.org.ua 13melioratoroutpab_koff.org.ua 15melioratoroutpab_koff.org.ua 5melioratoroutpab_koff.org.ua 9melioratoroutpab_koff.org.ua 16melioratoroutpab_koff.org.ua 20melioratoroutpab_koff.org.ua 7melioratoroutpab_koff.org.ua 17melioratoroutpab_koff.org.ua 12melioratoroutpab_koff.org.ua 4melioratoroutpab_koff.org.ua 18melioratoroutpab_koff.org.ua 19melioratoroutpab_koff.org.ua 11melioratoroutpab_koff.org.ua 8melioratoroutpab_koff.org.ua 14melioratoroutpab_koff.org.ua 21melioratoroutpab_koff.org.ua

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


  • 

  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ