«Меліоратор» перейшов через «Рось» : Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ

«Меліоратор» перейшов через «Рось»

03.06.2017

Першоліговий матч у Гостомелі завершився перемогою номінальних господарів з великим рахунком.

Команда Дмитра Дубаса знову зіграла під уважним поглядом свого знаменитого президента — колишнього збірника України та нинішнього гравця «Колоса» з Ковалівки Віталія Лисицького. Хлопці постаралися на славу, розгромивши росичів з Білої Церкви. Три результативні передачі віддав Роман Гарасюта, дуплетом вистрілив Олег Масник — і все це відбулося до перерви, бо на другий тайм в складі київського «Меліоратора» вийшли вже інші, також спраглі до успіху гравці. А в підсумку стрілецький хет-трик оформив нестримний Віталій Кокота.

МЕЛІОРАТОР (Київ) — РОСЬ (Біла Церква) — 7:0 (Кокота, 17, 29, 76, Масник, 22, 37, Обіюх, 67, Скуратівський, 88).