«Любомир» у чвертьфіналі першості країни : Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ

«Любомир» у чвертьфіналі першості країни

02.06.2017

Юні вихованці ставищенського клубу продовжують боротьбу за медалі національного гатунку.

«Любомир» виграв групові перегони в першості ДЮФЛ України серед сімнадцятирічних, здобувши 20 перемог і не зазнавши жодної поразки в 22 матчах. А в опонентах наших земляків ходили кияни, житомиряни, білоцерківці та черкащани зокрема.

Відтак підопічні тренера Олександра Ніколайчука зустрінуться в першому стиковому раунді з юнаками столичного «Арсенала» (тренер — Андрій Костенко), котрі виступали на всеукраїнській арені під прапором «Колоса» з Ковалівки і також стали переможцями в своїй групі. Перша чвертьфінальна зустріч відбудеться на стадіоні «Колос» у Ставищі післязавтра, у неділю і почнеться о 16:00. За тиждень відбудеться повторний поєдинок на полі суперника.