Лауреати в регіонах


31.12.2017  

Чемпіони та кубкові тріумфатори районних та міських турнірів найвищого рангу в цьогорічному сезоні.

Район (місто) Чемпіон Володар Кубка Володар Суперкубка Кількість ліг і команд у чемпіонаті
1 Баришівський Авангард (Бзів) Авангард (Бзів) Авангард (Бзів) 2 ліги  (9+12)
2 Білоцерківський
3 Богуславський Гончарі (Дибинці) Гончарі (Дибинці) Гончарі (Дибинці) 2 ліги  (6+4)
4 Бориспільський Алекс (Вел.Олександрівка) Борисфен (Бориспіль) Алекс (Вел. Олександрівка) 2 ліги  (9+10)
5 Бородянський ФК Бородянка ФК Бородянка ФК Бородянка 11 команд
6 Броварський СК Беркут (Бровари) Асканія – Флора (Калинівка) СК Беркут (Бровари) 3 ліги (10+8+8)
7 Васильківський Аякс (Ксаверівка) Світанок (Ковалівка) Світанок (Ковалівка) 2 ліги  (8+8)
8 Вишгородський ФК Лісовичі ФК Лісовичі Фк Лісовичі 2 ліги (7+7)
9 Володарський Еверест (Володарка) 6 команд
10 Згурівський Крук – Безуглівка (Безуглівка) 10 команд
11 Іванківський ФК Обуховичі ФК Обуховичі Екотес (Сукачі) 7 команд
12 Кагарлицький Дніпро (Стайки) Дніпро (Стайки) 10 команд
13 Києво – Святошинський Джуніорс (Шпитьки) ФК Гореничі – 1960 Джуніорс (Шпитьки) 4 ліги (10+10+10+12)
14 Макарівський СК Юніор (Макарів) СК Юніор (Макарів) ФК Макарів 11 команд
15 Миронівський Центр – Агро (Центральне) ФК Миронівка 8 команд
16 Обухівський
17 Переяслав-Хмельницький ФК Дем’янці ФК Дем’янці 2 ліги (8+10)
18 Поліський Лісівник
19 Рокитнянський Синявське (Рокитне) Синявське (Рокитне) Синявське (Рокитне) 4 команди
20 Сквирський Колос (Пустоварівка) 4 команди
21 Ставищенський
22 Таращанський Санос (Гостра Могила) Інтер (Тараща) Санос (Гостра Могила) 9 команд
23 Тетіївський ФК Високе 7 команд
24 Фастівський Енергія (Дідівщина) Ардіс (Триліси) Арсенал – Мала Снітинка 2 ліги (14+13)
25 Яготинський Автолідер (Яготин) Автолідер (Яготин) Фаворит (Яготин) 3 ліги (6+7+6)
26 м. Біла Церква Яблунівка – Перфект ФК Яблунівка 11 команд
27 м. Березань
28 м. Бориспіль Фаворит
29 м. Буча Альянс (Синяк) 12 команд
30 м. Бровари ФК Бровари 6 команд
31 м. Васильків ВК Система ВК Система 10 команд
32 м. Ірпінь
33 м. Обухів Енергопром (Обухів) Енергопром (Обухів) Енергопром (Обухів) 9 команд
34 м. Переяслав- Хмельницький
35 м. Ржищів
36 м. Славутич
37 м. Фастів Арсенал – Мала Снітинка Арсенал – Мала Снітинка Зіберт 5 команд
  РАЗОМ 41 ліга, 352 команди (227+89+24+12)

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


  • 

  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ