Кубок вивезли на Житомирщину : Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ

Кубок вивезли на Житомирщину


21.03.2017  

Сьогодні в Лютежі визначився переможець дев’ятнадцятого сезону Меморіалу Миколи Кирсанова.

Фінальний поєдинок звів у безпосередньому протистоянні честолюбних юніорів «Діназа», котрі в лютому виграли Меморіал Олександра Щанова, і досвідчених аматорів, об’єднаних у команді, що стала цьогоріч абсолютним дебютантом традиційних передсезонних змагань на Київщині. «Діназ», як і личить юні, що знає собі ціну, по-господарськи відіграв стартовий відрізок вирішального матчу, не давши розгулятися Постолатьєву з партнерами. Правда, й особливого зиску з ігрової та територіальної переваги вишгородська команда не набула. Більше того, наприкінці першої півгодини протистояння «Полісся» повело лік голам у ситуації, що здійняла хвилю дискусій на трибунах і в кулуарах матчу. Важкуватий, як на погляд зі сторони, але технічний та кмітливий Гриб добив у сітку м’яча, відбитого стражем воріт «Діназа» Сивком. Арбітр гол зарахував, зваживши на сигнал асистента, але вишгородські футболісти та тренери залишилися при своїй думці, наполягаючи на тому, що в епізоді був офсайд. На жаль, зібратися знову воєдино і повести гру в звичному для себе руслі наші земляки не змогли. Надто багато сил і конче потрібних емоцій вони потратили на безплідні розбірки з опонентами, порою навіть переступаючи межу жорсткості і діючи просто жорстоко, та нічим не виправдані безкінечні апеляції до арбітрів. Натомість «Полісся», чітко дотримуючись ігрової дисципліни та бережно ставлячись до м’яча в своїх ногах, упевнено довело складний і нервовий матч до логічного фіналу. Той же Гриб, опинившись за безпосередньої близькості від воріт уже в компенсований арбітром час, подвоїв рахунок і позбавив «Діназ» можливості виграти два передсезонні турніри впродовж одного року. Слабкою втіхою для вишгородців став хіба що спеціальний приз VIP-гравця Меморіалу Кирсанова, що цілком справедливо дістався Аристарху Александровському.

ФОТО Микола КОБЕРСЬКИЙ, спеціально для сайту КОФФ

dinazpolissia0455_koff.org.ua OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA dinazpolissia655_koff.org.ua dinazpolissia04555_koff.org.ua dinazpolissia6545_koff.org.ua OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

МЕМОРІАЛ КИРСАНОВА-2017. ФІНАЛ. 21 березня, вівторок

ДІНАЗ (Вишгород) — ПОЛІССЯ (Ставки) — 0:2 (Гриб, 29, 90+1).

Діназ: Сивко, Лущан, Александровський, Пономаренко-к, Чернишов, Бондаренко (Волошин, 73), Войналович, Грищенко (Римарьов, 85), Гордійчук, Гриненко, Шевелюк (Білоус, 68). Тренери Микола Слободянюк, Ігор Продан.

Полісся: Крікнін, Журба, Андрейчиков, Адаменко, Білоконь, Д.Крайовий, Постолатьєв, Савчук-к, М.Крайовий, Гриб (Цвік, 90+1), Кучерявий (Желізняк, 62). Тренер Костянтин Сахаров.

Арбітри: Шурман — Грушко, Буряк — Гринь.

Спостерігач арбітражу: Мазуренко.

Попередження: Шевелюк, 30, Пономаренко, 43, Чернишов, 55, Войналович, 65, Грищенко, 79 — Журба, 33, Савчук, 46, Д.Крайовий, 69, Білоконь, 85,Андрейчиков, 86, Гриб, 90.

Вилучення: Шевелюк, 75 — на лаві запасних.      

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


  • 

  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ