Кубок вивезли до Бзова


07.06.2017  

Сьогодні в Демидові відбувся фінальний поєдинок дев’ятого сезону Кубка регіональних чемпіонів імені Безносенка.

Очікуваний з особливим інтересом матч ФК «Яблунівка» — «Авангард» (Бзів), на привеликий жаль, винятковою подією в історії Київщини футбольної не став. Відбивши стартовий натиск чинного володаря призу — віртуозно, як і впродовж усього поєдинку, зіграв у ці хвилини голкіпер Товт, авангардівці захопили ініціативу і доволі швидко повели лік забитих м’ячів. Відзначився Сергій Зелді, який відіграв усю зустріч і в підсумку забив два м’ячі. До кінця першого тайму хлопці зі Бзова відзначилися чотири рази і зняли питання про переможця з порядку денного фіналу безповоротно. Правда, за рахунку 5:0 на користь «Авангарда» яблунівці двічі мали право на пенальті. Але Мельник у ворота не поцілив, а постріл Лиховидька нейтралізував Товт.

«Авангард», любовно виплеканий Андрієм Коротковим, виграв і здобув найперший трофей в офіційних обласних турнірах. Команда зробила найбажаніший дарунок своєму спортивному директорові Олегу Іванову, який саме цього дня святкував день народження. Найперший тріумф відсвяткували вони всі, і тренер Сергій Карпенко, у недалекому минулому — прем’єрліговий футболіст-професіонал, також.

Склади команд були такими: Скворцов (Налікашвілі, 77), Подколзін, Коваль (Швець, 46), А.Руденко (Агафонов, 61), Вдовика, Білоцерківець (Кривошеєв, 46), Ординський (Рисенко, 56), Лиховидько, Бичков (Кисіль, 54), Мельник (Шевченко, 65), Зозуля, тренер Олександр Руденко у ФК «Яблунівка» — Товт, Тітов, Леонідов, Дорофєєв, Миколайчук, Балацький (Сирота, 81), Зелді, Кондратюк (Ярмак, 77), Панфілов (Сомов, 58), Смалько (Таран, 72), Кушнір (Будзько, 12), тренер Сергій Карпенко в «Авангарда».

КУБОК РЕГІОНАЛЬНИХ ЧЕМПІОНІВ ІМ.БЕЗНОСЕНКА. ФІНАЛ. 7 червня, середа

ФК ЯБЛУНІВКА — АВАНГАРД (Бзів) — 0:5 (Зелді, 7, 30, Кондратюк, 25, Будзько, 39, Балацький, 51).

Арбітри Шурман — Вишневський, Дашко — Рубан.

Нереалізовані пенальті: Мельник, 55, Лиховидько, 64 (обидва — ФК «Яблунівка»).

Попередження: Лиховидько, 40, Шевченко, 68, Подколзін, 75 — Товт, 73.

Окрасою матчу став винятковий за технікою виконання гол Кондратюка, а найкращим гравцем турніру визнано стража воріт «Авангарда» Андрія Товта. Нагороди переможцям і фіналістам вручали Перший заступник Голови Київської обласної федерації футболу Олександр Нігруца, голова Вишгородської районної федерації футболу Микола Король та відомий вітчизняний арбітр Леонід Куб’як.

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


  • 

  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ