КРЧ імені Безносенка : Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ

КРЧ імені Безносенка


28.12.2017  

Десять команд з дев’яти регіонів, дев’ять матчів, останній – в Демидові, третій в історії тріумфатор.

 

 

Перший раунд. 26 квітня, середа, 17:00

  1. Алекс (Велика Олександрівка, Бориспільський р-н) – Граніт (Шкарівка) – 4:1
  2. ФК Бородянка – Межигір’я -2 (Нові Петрівці) – 1:2

Чвертьфінал. 17 травня, середа, 17:00

  1. Межигір’я -2 – ФК Яблунівка (Білоцерківський район) – 3:3
  2. Десна (Погреби) – Алекс – 4:1
  3. Санос Гостра Могила (Ставищенський район) – Джуніорс (Шпитьки) – 0:6
  4. Діназ (Вишгород) – Авангард (Бзів, Баришівський район) – 0:3

Півфінал. 31 травня, середа, 17:00

  1. ФК Яблунівка – Десна – 6:0
  2. Авангард – Джуніорс – 1:0

Фінал. 07 червня, середа, 18:00

  1. ФК Яблунівка – Авангард – 0:5 (Зелді,7,30, Кондратюк, 25, Будзько, 39, Балацький, 51)

07.06, середа, 18:00. Демидів. 300. Шурман – Вишневський, Дашко – Рубан /Валерко.

– Скворцов (Налікашвілі, 46), Подколзін, Коваль (Швець, 46), А. Руденко (Агафонов,61), Вдовика, Білоцерківець (Кривошеєв, 46), Ординський (Рисенко,56), Лиховидько, Бичков –к (Кисіль,54), Мельник (Шевченко,65), Зозуля. Тренер Олександр РУДЕНКО.

-Товт –к, Тітов, Леонідов, Дорофєєв, Миколайчук, Балацький (Сирота,81), Зелді, Кондратюк (Є.Ярмак,77), Панфілов (Сомов,58), Смалько (Таран,72), Кушнір (Будзько,12). Тренер Сергій КАРПЕНКО.

Нереалізовані пенальті: Мельник, 55 (повз), Лиховидько, 64 (воротар).

Попередження: Лиховидько, 40, Шевченко, 68, Подколзін, 75 — Товт, 73.

VIP – гравець турніру: Андрій Товт (Авангард).

Найвлучніші: Володимир Бондаренко (Межигір’я-2), Віктор Лиховидько (ФК Яблунівка) – по 4 голи.

Історичні тріумфатори: ФК Яблунівка2009, 2013, 2015, 2016, Десна (Погреби) 2010, 2011, 2012, 2014, Авангард (Бзів)2017.

команда І В Н П М тренер
1 АВАНГАРД (Бзів) 3 3 0 0 9-0 С.Карпенко
2 ФК ЯБЛУНІВКА 3 1 1 1 9-8 О.Руденко
3 ДЖУНІОРС (Шпитьки) 2 1 0 1 6-1 В.Гордієнко
4 ДЕСНА (Погреби) 2 1 0 1 4-7 В.Руженцев
5 МЕЖИГІР’Я -2 (Нові Петрівці) 2 1 1 0 5-4 В.Сивашенко
6 АЛЕКС (Велика Олександрівка) 2 1 0 1 5-5 В.Махортов
7 ДІНАЗ (Вишгород) 1 0 0 1 0-3 І.Продан, М. Слободянюк
8 САНОС (Гостра Могила) 1 0 0 1 0-6 Ю.Дишлюк
9 ФК БОРОДЯНКА 1 0 0 1 1-2 Д.Науменко
10 ГРАНІТ (Шкарівка) 1 0 0 1 1-4 С.Ковальчук

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


  • 

  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ