Контури сезону-2018


31.12.2017  

Комітет проведення змагань Київської обласної федерації футболу пропонує проект офіційного календаря змагань аматорів у наступному році.

 

 

1. Традиційні меморіальні турніри
Меморіал Олега Макарова пройде з 16 по 28 січня. Двоетапна формула змагань: спочатку – матчі в групах (по 5-6 команд), потім – стикові поєдинки, починаючи з чвертьфіналу. Два ігрові дні, третій – вихідний.
Меморіал Олександра Щанова відбудеться з 17 по 28 лютого. Звична для зимових турнірів змагальна схема: матчі в групах і стикові, починаючи з чвертьфінальних, дводенний ігровий цикл з одноденною паузою.
Меморіал Миколи Кирсанова, запланований на березень (3-25), матиме нову формулу: матчі в групах проходитимуть лише в суботу та неділю, стикові поєдинки – з півфіналу.
2. Чемпіонат області
Вища ліга – 14 команд. Турнір триватиме з 31 березня по 10 листопада, ігровий день – субота. Літня перерва – з 1 липня по 18 серпня.
3. Кубок області
Змагатимуться лігові команди та представники регіонів. Стартовий раунд – 9 травня. Фінальний матч – орієнтовно 24 серпня.
4. Суперкубок області
Чемпіон і кубковий тріумфатор (або фіналіст) проведуть останній титульний матч сезону 17 листопада.
5. Кубок регіональних чемпіонів імені П.І.Безносенка
Учасники – переможці та призери регіональних змагань. Базовий ігровий день – середа. Старт – 4 квітня, фініш – 6 червня.
6. Чемпіонат області серед ветеранів
Заплановано три турніри: «35 плюс» – з роз’їздами у вересні – листопаді, «45 плюс» – у травні за туровою схемою, «55 плюс» – одноденний в серпні.

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


  • 

  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ