Каноніри знову першими : Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ

Каноніри знову першими

08.10.2017

Битва в Денихівці принесла найбільший зиск аматорам з Фастівського краю.

Тетіївці та бородянці безкомпромісно змагалися навіть не до останньої хвилини — до останньої секунди. Попри ігрову та територіальну перевагу господарів поля, саме поліщуки виграли перший тайм. Неперевершений бомбардир Шома забив уже в тринадцятій зустрічі поспіль! Однак по перерві величезне напруження, що пригнічувало захист Бородянки впродовж усього поєдинку, таки далося взнаки. Спочатку гості не стримали Салтанова, а вже в компенсований арбітром ігровий час Шушков добив у сітку м’яча, що його не втримав у руках голкіпер.

Осічка бородянських муніципалів вивела на турнірну вершину «Арсенал-Мала Снітинка», який не залишив жодного шансу деморалізованій «Дружбі», і водночас примножила надії «Меліоратора», у лавах якого відзначився хет-триком Басалкевич.

А тим часом у Макарові знесилений «Здвиж», якому забракло досвіду правильно розподілити сили на всю турнірну дистанцію, програв уже четвертий з п’яти останніх матчів. І цього разу вагомий внесок у перемогу «Кристала» вніс Дадаєв.

ПЕРШІСТЬ КИЇВЩИНИ-2017. 19 ТУР. 7 жовтня, субота — 8 жовтня, неділя

МЕЛІОРАТОР (Київ) — ФК БОГУСЛАВ — 6:1 (Басалкевич, 8, 9, 24, Скуратівський, 12, Крилюк, 68, Даценко, 90 — Комедєв, 41).

ЗДВИЖ (Маковище) — КРИСТАЛ (Яготин) — 2:3 (Гноєвський, 64, Депутат, 90+5 — Дадаєв, 21, Бабицький, 72, Д.Стовбчатий, 85). Вилучення: Горбань (Здвиж, 90+2).

АРСЕНАЛ-МАЛА СНІТИНКА (Фастів-Фастівський район) — ДРУЖБА (Березань) — 5:0 (Чередниченко, 13, Троян, 24, Чеберко, 28, Трасковський, 80, Ільїн, 89).

ДГ ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ (Тетіївський район) — ФК БОРОДЯНКА — 2:1 (Салтанов, 66, Шушков, 90+3 — Шома, 40).

ФК ВАСИЛЬКІВ — РОСЬ (Біла Церква) — 3:1 (Кущов, 48, Лагутін, 73, 88 — Хижевський, 90+2).

11. РОСЬ (Біла Церква) 18 1 0 17 15-83 3

Снайпери: Олександр Шома (ФК Бородянка) — 33 голи, Петро Дмитренко (Дружба) — 11, Віталій Кокота (Меліоратор), Олег Скуратівський (Меліоратор), Євген Шкуренко (Арсенал-Мала Снітинка) — по 10.

Штрафники: Олександр Баранов (ФК Богуслав), Владислав Біда (Кристал), Андрій Віценець (Рось), Ярослав Гаврилюк (ДГ Шевченківське), Тарас Домбровський (ФК Бородянка) — 14 жовтня, субота, Вадим Побережний (Діназ) — 15 жовтня, неділя, Олександр Горбань (Здвиж) — 21 жовтня, субота.

Наступні матчі. 14 жовтня, субота — 15 жовтня, неділя: Меліоратор — Діназ, Здвиж — Титан, ФК Богуслав — Арсенал-Мала Снітинка, ФК Бородянка — Кристал, Дружба — ФК Васильків, Рось — ДГ Шевченківське.