Календар обласного чемпіонату дитячо-юнацьких команд : Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ

Календар обласного чемпіонату дитячо-юнацьких команд


19.09.2017  

П’ять вікових категорій, три турнірні ліги, близько 170 команд — таким є новий регулярний сезон у перегонах молоді.

 

 

 

Чемпіонат Київської області з футболу серед дитячоюнацьких команд (вища ліга) 2001-2002 та 2003-2004 року народження

Перше коло
Учасники:

  1. «КОДЮСШ-Арсенал» (Щасливе)
  2. «Рубін» (Пісківка)
  3. «Арсенал» (Біла Церква)
  4. «ДЮСШ-Любомир» (Ставище)
  5. «Зміна» (Біла Церква)
  6. «КОДЮСШ-Рось» (Біла Церква)
  7. «Діназ» (Вишгород)
  8. «Центр Спорту-Фаворит» (Бориспіль) 

Початок ігор: базовий час – 15:00 та 17:00, базовий день – середа.

№ п/п Назва команди Дата проведення Результат ігор
ГОСПОДАРІ ГОСТІ 2001- 2002 р.н. 2003- 2004 р.н.
І тур
1. «КОДЮСШ – Арсенал» (Щасливе) – «Центр Спорту – Фаворит» (Бориспіль) 13.09.2017    
2. «Рубін» (Пісківка) – «Діназ» (Вишгород) 13.09.2017    
3. «Арсенал» (Біла Церква)  – «КОДЮСШ – Рось» (Біла Церква) 13.09.2017    
4. «ДЮСШ – Любомир» (Ставище) – «Зміна » (Біла Церква) 13.09.2017    
ІІ тур
5. «Центр Спорту – Фаворит» (Бориспіль) – «Зміна » (Біла Церква) 20.09.2017    
6. «КОДЮСШ – Рось» (Біла Церква) – «ДЮСШ – Любомир» (Ставище) 20.09.2017    
7. «Діназ» (Вишгород) – «Арсенал» (Біла Церква)  20.09.2017    
8. «КОДЮСШ – Арсенал» (Щасливе) – «Рубін» (Пісківка) 20.09.2017    
ІІІ тур
9. «Рубін» (Пісківка) – «Центр Спорту – Фаворит» (Бориспіль) 27.09.2017    
10. «Арсенал» (Біла Церква) – «КОДЮСШ – Арсенал» (Щасливе) 27.09.2017    
11. «ДЮСШ – Любомир» (Ставище) – «Діназ» (Вишгород) 27.09.2017    
12. «Зміна » (Біла Церква) – «КОДЮСШ – Рось» (Біла Церква) 27.09.2017    
IV тур
13. «Центр Спорту – Фаворит» (Бориспіль) – «КОДЮСШ – Рось» (Біла Церква) 04.10.2017    
14. «Діназ» (Вишгород) – «Зміна » (Біла Церква) 04.10.2017    
15.  «КОДЮСШ – Арсенал» (Щасливе) – «ДЮСШ – Любомир» (Ставище) 04.10.2017    
16. «Рубін» (Пісківка) – «Арсенал» (Біла Церква) 04.10.2017    
V тур
17. «Арсенал» (Біла Церква) – «Центр Спорту – Фаворит» (Бориспіль) 11.10.2017    
18. «ДЮСШ – Любомир» (Ставище) – «Рубін» (Пісківка) 11.10.2017    
19. «Зміна » (Біла Церква) – «КОДЮСШ – Арсенал» (Щасливе) 11.10.2017    
20. «КОДЮСШ – Рось» (Біла Церква) – «Діназ» (Вишгород) 11.10.2017    
VІ тур
21. «Центр Спорту – Фаворит» (Бориспіль) – «Діназ» (Вишгород) 18.10.2017    
22. «КОДЮСШ – Арсенал» (Щасливе) – «КОДЮСШ – Рось» (Біла Церква) 18.10.2017    
23. «Рубін» (Пісківка) – «Зміна » (Біла Церква) 18.10.2017    
24. «Арсенал» (Біла Церква) – «ДЮСШ – Любомир» (Ставище) 18.10.2017    
VІІ тур        
25. «ДЮСШ – Любомир» (Ставище) – «Центр Спорту – Фаворит» (Бориспіль) 01.11.2017    
26. «Зміна » (Біла Церква) – «Арсенал» (Біла Церква) 01.11.2017    
27. «КОДЮСШ – Рось» (Біла Церква) – «Рубін» (Пісківка) 01.11.2017    
28. «Діназ» (Вишгород) – «КОДЮСШ – Арсенал» (Щасливе) 01.11.2017    

Першість Київської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд (перша ліга) 2001-2002 та 2003-2004 року народження

Група «А»

Перше коло

Учасники:

  1. ДЮСШ (Згурівка)
  2. ДЮСШ (Буча) 2003-2004
  3. ДЮСШ (Броварський р-н)
  4. ДЮСШ (Бровари)
  5. ДЮСШ (Бородянка) 2003-2004
  6. ФК «Славутич»
  7. ДЮСШ (Бориспіль)

Початок ігор: базовий час – 11:00  та 13:00, базовий день – неділя.

№ п/п Назва команди Дата проведення Результат ігор
ГОСПОДАРІ ГОСТІ 2001- 2002 р.н. 2003- 2004 р.н.
І тур
1. ДЮСШ (Буча) – 03 – ДЮСШ (Бориспіль) 10.09.2017    
2. ДЮСШ (Броварський р-н) – ФК «Славутич» 10.09.2017    
3. ДЮСШ (Бровари) – ДЮСШ (Бородянка) – 03 10.09.2017    
ІІ тур
4. ФК «Славутич» – ДЮСШ (Бровари) 17.09.2017
5. ДЮСШ (Бориспіль) – ДЮСШ (Броварський р-н) 17.09.2017
6. ДЮСШ (Згурівка) – ДЮСШ (Буча) – 03 17.09.2017
ІІІ тур
7. ДЮСШ (Броварський р-н) – ДЮСШ (Згурівка) 24.09.2017
8. ДЮСШ (Бровари) – ДЮСШ (Бориспіль) 24.09.2017
9. ДЮСШ (Бородянка) – 03 – ФК «Славутич» 24.09.2017
IV тур
10. ДЮСШ (Бориспіль) – ДЮСШ (Бородянка) – 03 01.10.2017
11. ДЮСШ (Згурівка) – ДЮСШ (Бровари) 01.10.2017
12. ДЮСШ (Буча) – 03  – ДЮСШ (Броварський р-н) 01.10.2017
V тур
13. ДЮСШ (Бровари) – ДЮСШ (Буча) – 03 08.10.2017  
14. ДЮСШ (Бородянка) – 03  – ДЮСШ (Згурівка) 08.10.2017
15. ФК «Славутич» – ДЮСШ (Бориспіль) 08.10.2017
VІ тур
16. ДЮСШ (Згурівка) – ФК «Славутич» 15.10.2017    
17. ДЮСШ (Буча) – 03  – ДЮСШ (Бородянка) – 03 15.10.2017    
18. ДЮСШ (Броварський р-н) – ДЮСШ (Бровари) 15.10.2017    
VІІ тур        
19. ДЮСШ (Бородянка) – 03  – ДЮСШ (Броварський р-н) 22.10.2017    
20. ФК «Славутич» – ДЮСШ (Буча) – 03 22.10.2017    
21. ДЮСШ (Бориспіль) – ДЮСШ (Згурівка) 22.10.2017    

Першість Київської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд (перша ліга) 2001-2002 року народження

Група «Б»

Перше коло

Учасники:

  1. ДЮСШ (Тараща)
  2. «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка)
  3. ДЮСШ (Кагарлик)
  4. «Граніт – ДЮСШ» (Богуслав)
  5. ДЮСШ (Володарка)
  6. «Граніт – Зміна» (Шкарівка)

Початок ігор: базовий час – 11:00  та 13:00, базовий день – неділя.

№ п/п Назва команди Дата проведення Результат ігор
ГОСПОДАРІ ГОСТІ 2001- 2002 р.н.
І тур
1. ДЮСШ (Тараща) – «Граніт – Зміна» (Шкарівка) 10.09.2017  
2. «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) – ДЮСШ (Володарка) 10.09.2017  
3. ДЮСШ (Кагарлик) – «Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) 10.09.2017  
ІІ тур
4. «Граніт – Зміна» (Шкарівка) – «Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) 17.09.2017  
5. ДЮСШ (Володарка) – ДЮСШ (Кагарлик) 17.09.2017  
6. ДЮСШ (Тараща) –  «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) 17.09.2017  
ІІІ тур
7. «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) – «Граніт – Зміна» (Шкарівка) 24.09.2017  
8. ДЮСШ (Кагарлик) – ДЮСШ (Тараща) 24.09.2017  
9. «Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) – ДЮСШ (Володарка) 24.09.2017  
IV тур
10. «Граніт – Зміна» (Шкарівка) – ДЮСШ (Володарка) 01.10.2017  
11.  ДЮСШ (Тараща) – «Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) 01.10.2017  
12. «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) – ДЮСШ (Кагарлик) 01.10.2017  
V тур
13. ДЮСШ (Кагарлик) –  «Граніт – Зміна» (Шкарівка) 08.10.2017  
14. «Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) – «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) 08.10.2017  
15. ДЮСШ (Володарка) – ДЮСШ (Тараща) 08.10.2017  

Першість Київської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд (перша ліга) 2003-2004 року народження

Група «Б»

Перше коло

Учасники:

  1. ДЮСШ (Тараща)
  2. «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка)
  3. ДЮСШ (Кагарлик)
  4. ДЮСШ (Васильків)
  5. ДЮСШ (Миронівка)
  6. «Освіта ВР – ДЮСШ» (Васильківський р-н)

Початок ігор: базовий час – 11:00  та 13:00, базовий день – неділя.

№ п/п Назва команди Дата проведення Результат ігор
ГОСПОДАРІ ГОСТІ 2003– 2004 р.н.
І тур
1. ДЮСШ (Тараща) – «Освіта ВР – ДЮСШ» (Васильківський р-н) 10.09.2017  
2. «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) – ДЮСШ (Миронівка) 10.09.2017  
3. ДЮСШ (Кагарлик) – ДЮСШ (Васильків) 10.09.2017  
ІІ тур
4. «Освіта ВР – ДЮСШ» (Васильківський р-н) – ДЮСШ (Васильків) 17.09.2017  
5. ДЮСШ (Миронівка) – ДЮСШ (Кагарлик) 17.09.2017  
6. ДЮСШ (Тараща) – «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) 17.09.2017  
ІІІ тур
7. «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) – «Освіта ВР – ДЮСШ» 24.09.2017  
8. ДЮСШ (Кагарлик) – ДЮСШ (Тараща) 24.09.2017  
9. ДЮСШ (Васильків) – ДЮСШ (Миронівка) 24.09.2017  
IV тур
10. «Освіта ВР – ДЮСШ» (Васильківський р-н) – ДЮСШ (Миронівка) 01.10.2017  
11. ДЮСШ (Тараща) – ДЮСШ (Васильків) 01.10.2017  
12. «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) – ДЮСШ (Кагарлик) 01.10.2017  
V тур
13. ДЮСШ (Кагарлик) – «Освіта ВР – ДЮСШ» (Васильківський р-н) 08.10.2017  
14. ДЮСШ (Васильків) – «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) 08.10.2017  
15. ДЮСШ (Миронівка) – ДЮСШ (Тараща) 08.10.2017  

Першість Київської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд (друга ліга) 2003-2004 року народження

Перше коло

Учасники:

  1. СК «Макарів»
  2. ДЮСШ (Яготин)
  3. КОДЮСШ (Києв-Святошинський р-н)
  4. «КОДЮСШ-Омега» (Тарасівка)
  5. «Каскад» (Бровари)
  6. «Рось – Гайок» (Біла Церква)
  7. ДЮФК (Бориспіль)
  8. «Форвард» (Васильків)
  9. ДЮСШ «Переяславщина»
  10. ДЮСШ (Іванків)
  11. ДК Гатне (Києво-Святошинський р-н)
  12. СК «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка)

Початок ігор: базовий час – 11:00  та 13:00, базовий день – неділя.

№ п/п Назва команди Дата проведення Результат ігор
ГОСПОДАРІ ГОСТІ 2003- 2004 р.н.
І тур
1. СК «Макарів» – СК «Чайка» 10.09.2017  
2. ДЮСШ (Яготин) – ДЮСШ «Переяславщина» 10.09.2017  
3. ДЮСШ (Іванків) – «Форвард» (Васильків) 10.09.2017  
4. КОДЮСШ (Києво – Святошинський р-н) – ДЮФК (Бориспіль) 10.09.2017  
5. «КОДЮСШ – Омега» (Тарасівка) – ДК Гатне (Києво – Святошинський р-н) 10.09.2017  
6. «Каскад» (Бровари) – «Рось – Гайок» (Біла Церква) 10.09.2017  
ІІ тур
7. СК «Чайка» – «Рось – Гайок» (Біла Церква) 17.09.2017  
8. ДК Гатне (Києво – Святошинський р-н) – «Каскад» (Бровари) 17.09.2017  
9. ДЮФК (Бориспіль) – «КОДЮСШ – Омега» (Тарасівка) 17.09.2017  
10. «Форвард» (Васильків) – КОДЮСШ (Києво – Святошинський р-н) 17.09.2017  
11. ДЮСШ «Переяславщина» – ДЮСШ (Іванків) 17.09.2017  
12. СК «Макарів» – ДЮСШ (Яготин) 17.09.2017  
ІІІ тур
13. ДЮСШ (Яготин) – СК «Чайка» 24.09.2017  
14. ДЮСШ (Іванків) – СК «Макарів» 24.09.2017  
15. КОДЮСШ (Києво – Святошинський р-н) – ДЮСШ «Переяславщина» 24.09.2017  
16. «КОДЮСШ – Омега» (Тарасівка) – «Форвард» (Васильків) 24.09.2017  
17. «Каскад» (Бровари) – ДЮФК (Бориспіль) 24.09.2017  
18. «Рось – Гайок» (Біла Церква) – ДК Гатне (Києво – Святошинський р-н) 24.09.2017  
IV тур
19. СК «Чайка» – ДК Гатне (Києво – Святошинський р-н) 01.10.2017  
20. ДЮФК (Бориспіль) – «Рось – Гайок» (Біла Церква) 01.10.2017  
21. «Форвард» (Васильків) – «Каскад» (Бровари) 01.10.2017  
22. ДЮСШ «Переяславщина» – «КОДЮСШ – Омега» (Тарасівка) 01.10.2017  
23. СК «Макарів» – КОДЮСШ (Києво – Святошинський р-н) 01.10.2017  
24. ДЮСШ (Яготин) – ДЮСШ (Іванків) 01.10.2017  
V тур  
25. ДЮСШ (Іванків) – СК «Чайка» 08.10.2017  
26. КОДЮСШ (Києво – Святошинський р-н) – ДЮСШ (Яготин) 08.10.2017  
27. «КОДЮСШ – Омега» (Тарасівка) – СК «Макарів» 08.10.2017  
28. «Каскад» (Бровари) – ДЮСШ «Переяславщина» 08.10.2017  
29. «Рось – Гайок» (Біла Церква) – «Форвард» (Васильків) 08.10.2017  
30. ДК Гатне (Києво – Святошинський р-н) – ДЮФК (Бориспіль) 08.10.2017  
VІ тур   
31. СК «Чайка» – ДЮФК (Бориспіль) 15.10.2017  
32. «Форвард» (Васильків) – ДК Гатне (Києво – Святошинський р-н) 15.10.2017  
33. ДЮСШ «Переяславщина» – «Рось – Гайок» (Біла Церква) 15.10.2017  
34. СК «Макарів» – «Каскад» (Бровари) 15.10.2017  
35. ДЮСШ (Яготин) – «КОДЮСШ – Омега» (Тарасівка) 15.10.2017  
36. ДЮСШ (Іванків) – КОДЮСШ (Києво – Святошинський р-н) 15.10.2017  
VІІ тур
37. КОДЮСШ (Києво – Святошинський р-н) – СК «Чайка» 22.10.2017  
38. «КОДЮСШ – Омега» (Тарасівка) – ДЮСШ (Іванків) 22.10.2017  
39. «Каскад» (Бровари) – ДЮСШ (Яготин) 22.10.2017  
40. «Рось – Гайок» (Біла Церква) – СК «Макарів» 22.10.2017  
41. ДК Гатне (Києво – Святошинський р-н) – ДЮСШ «Переяславщина» 22.10.2017  
42. ДЮФК (Бориспіль) – «Форвард» (Васильків) 22.10.2017  
VІІІ тур
 43. СК «Чайка» – «Форвард» (Васильків) 29.10.2017  
44. ДЮСШ «Переяславщина» – ДЮФК (Бориспіль) 29.10.2017  
45. СК «Макарів» – ДК Гатне (Києво – Святошинський р-н) 29.10.2017  
   46. ДЮСШ (Яготин) – «Рось – Гайок» (Біла Церква) 29.10.2017  
47. ДЮСШ (Іванків) – «Каскад» (Бровари) 29.10.2017  
48. КОДЮСШ (Києво – Святошинський р-н) – «КОДЮСШ – Омега» (Тарасівка) 29.10.2017  
IX тур
  49. «КОДЮСШ – Омега» (Тарасівка) – СК «Чайка» 05.11.2017  
  50. «Каскад» (Бровари) – КОДЮСШ (Києво – Святошинський р-н) 05.11.2017  
  51. «Рось – Гайок» (Біла Церква) – ДЮСШ (Іванків) 05.11.2017  
  52. ДК Гатне (Києво – Святошинський р-н) – ДЮСШ (Яготин) 05.11.2017  
  53. ДЮФК (Бориспіль) – СК «Макарів» 05.11.2017  
  54.  «Форвард» (Васильків) – ДЮСШ «Переяславщина» 05.11.2017  
X тур
  55. СК «Чайка» – ДЮСШ «Переяславщина» 12.11.2017  
  56. СК «Макарів» – «Форвард» (Васильків) 12.11.2017  
  57. ДЮСШ (Яготин) – ДЮФК (Бориспіль) 12.11.2017  
  58. ДЮСШ (Іванків) – ДК Гатне (Києво – Святошинський р-н) 12.11.2017  
  59. КОДЮСШ (Києво – Святошинський р-н) – «Рось – Гайок» (Біла Церква) 12.11.2017  
  60. «КОДЮСШ – Омега» (Тарасівка) – «Каскад» (Бровари) 12.11.2017  
XI тур
61. «Каскад» (Бровари) – СК «Чайка» 19.11.2017  
62. «Рось – Гайок» (Біла Церква) – «КОДЮСШ – Омега» (Тарасівка) 19.11.2017  
63. ДК Гатне (Києво – Святошинський р-н) – КОДЮСШ (К. – Святошинський р-н) 19.11.2017  
64. ДЮФК (Бориспіль) – ДЮСШ (Іванків) 19.11.2017  
65. «Форвард» (Васильків) – ДЮСШ (Яготин) 19.11.2017  
66. ДЮСШ «Переяславщина» – СК «Макарів» 19.11.2017  

Чемпіонат Київської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд 2005-2006 та 2007-2008 року народження

Регіон «ЗАХІД»

Перше коло

Учасники:

  1. ДЮСШ (Буча)
  2. ДЮСШ (Бородянка)
  3. «Рубін» (Пісківка)
  4. «Рубін -2» (Пісківка)
  5. СК «Макарів»
  6. «Діназ» (Вишгород)
  7. ДЮСШ (Ірпінь)
  8. ДЮСШ (Васильків)
  9. «Світанок – Колос» (Глеваха) 2005-2006
  10. КОДЮСШ (Боярка)-07 2007-2008
  11. «КОДЮСШ-Арсенал» (Щасливе)-05    2005-2006    знялася зі змагань
  12. ДЮСШ (Бровари)-05 2005-2006
  13. ДК «Гатне» (Києво-Святошинський р-н) -07 2007-2008

Початок ігор: базовий час – 11:00  та 13:00, базовий день – субота

№ п/п Назва команди Дата проведення Результат ігор
ГОСПОДАРІ ГОСТІ 2005-2006 р.н. 2007 2008 р.н.
І тур
1. ДЮСШ (Бородянка) – ДК «Гатне» (К. – Святошинський р-н) -07 09.09.2017    
2. «Рубін» (Пісківка) – ДЮСШ (Бровари) -05 09.09.2017    
3. «Рубін -2» (Пісківка) – «КОДЮСШ – Арсенал» (Щасливе) – 05 Матч  не відбудеться    
4. СК «Макарів» – КОДЮСШ (Боярка) -07 09.09.2017    
5. «Діназ» (Вишгород) – «Світанок – Колос» (Глеваха) – 05 09.09.2017    
6. ДЮСШ (Ірпінь) – ДЮСШ (Васильків) 09.09.2017    
ІІ тур
7. «Світанок – Колос» (Глеваха) – 05 – ДЮСШ (Ірпінь) 16.09.2017    
8. КОДЮСШ (Боярка) -07 – «Діназ» (Вишгород) 16.09.2017    
9. «КОДЮСШ – Арсенал» (Щасливе) – 05 – СК «Макарів» Матч  не відбудеться    
10. ДЮСШ (Бровари) -05 – «Рубін -2» (Пісківка) 16.09.2017    
11. ДК «Гатне» (К. – Святошинський р-н) -07 – «Рубін» (Пісківка) 16.09.2017    
12. ДЮСШ (Буча) – ДЮСШ (Бородянка) 16.09.2017    
ІІІ тур
13. «Рубін» (Пісківка) – ДЮСШ (Буча) 23.09.2017    
14. «Рубін -2» (Пісківка) – ДК «Гатне» (К. – Святошинський р-н) -07 23.09.2017    
15. СК «Макарів» – ДЮСШ (Бровари) -05 23.09.2017    
16. «Діназ» (Вишгород) – «КОДЮСШ – Арсенал» (Щасливе) – 05 Матч  не відбудеться    
17. ДЮСШ (Ірпінь) – КОДЮСШ (Боярка) -07 23.09.2017    
18. ДЮСШ (Васильків) – «Світанок – Колос» (Глеваха) – 05 23.09.2017    
IV тур
19. КОДЮСШ (Боярка) -07 – ДЮСШ (Васильків) 30.09.2017    
20. «КОДЮСШ – Арсенал» (Щасливе) – 05 – ДЮСШ (Ірпінь) Матч  не відбудеться    
21. ДЮСШ (Бровари) -05 – «Діназ» (Вишгород) 30.09.2017    
22. ДК «Гатне» (К. – Святошинський р-н) -07 – СК «Макарів» 30.09.2017    
23. ДЮСШ (Буча) – «Рубін -2» (Пісківка) 30.09.2017    
24. ДЮСШ (Бородянка) – «Рубін» (Пісківка) 30.09.2017    
V тур
25. «Рубін -2» (Пісківка) – ДЮСШ (Бородянка) 07.10.2017    
26. СК «Макарів» – ДЮСШ (Буча) 07.10.2017    
27. «Діназ» (Вишгород) – ДК «Гатне» (К. – Святошинський р-н) -07 07.10.2017    
28. ДЮСШ (Ірпінь) – ДЮСШ (Бровари) -05 07.10.2017    
29. ДЮСШ (Васильків) – «КОДЮСШ – Арсенал» (Щасливе) – 05 Матч не відбудеться    
VІ тур
30. «КОДЮСШ – Арсенал» (Щасливе) – 05 – «Світанок – Колос» (Глеваха)  – 05 Матч  не відбудеться    
31. ДЮСШ (Бровари) -05 – ДЮСШ (Васильків) 11.10.2017    
32. ДК «Гатне» (К. – Святошинський р-н) -07 – ДЮСШ (Ірпінь) 11.10.2017    
33. ДЮСШ (Буча) – «Діназ» (Вишгород) 11.10.2017    
34. ДЮСШ (Бородянка) – СК «Макарів» 11.10.2017    
35. «Рубін» (Пісківка) – «Рубін -2» (Пісківка) 11.10.2017    
VІІ тур
36. СК «Макарів» – «Рубін» (Пісківка) 14.10.2017    
37. «Діназ» (Вишгород) – ДЮСШ (Бородянка) 14.10.2017    
38. ДЮСШ (Ірпінь) – ДЮСШ (Буча) 14.10.2017    
39. ДЮСШ (Васильків) – ДК «Гатне» (К. – Святошинський р-н) -07 14.10.2017    
40. «Світанок – Колос» (Глеваха) – 05 – ДЮСШ (Бровари) -05 14.10.2017    
VІІІ тур
41. ДЮСШ (Буча) – ДЮСШ (Васильків) 18.10.2017    
42. ДЮСШ (Бородянка) – ДЮСШ (Ірпінь) 18.10.2017    
43. «Рубін» (Пісківка) – «Діназ» (Вишгород) 18.10.2017    
44. «Рубін -2» (Пісківка) – СК «Макарів» 18.10.2017    
IX тур
45. «Діназ» (Вишгород) – «Рубін -2» (Пісківка) 21.10.2017    
46. ДЮСШ (Ірпінь) – «Рубін» (Пісківка) 21.10.2017    
47. ДЮСШ (Васильків) – ДЮСШ (Бородянка) 21.10.2017    
48. «Світанок – Колос» (Глеваха) – 05 – ДЮСШ (Буча) 21.10.2017    
49. КОДЮСШ (Боярка) -07 – ДК «Гатне» (К. – Святошинський р-н) -07 21.10.2017    
50. «КОДЮСШ – Арсенал» (Щасливе) – 05 – ДЮСШ (Бровари) -05 Матч  не відбудеться    
X тур
51. ДЮСШ (Буча) – КОДЮСШ (Боярка) -07 28.10.2017    
52. ДЮСШ (Бородянка) – «Світанок – Колос» (Глеваха) – 05 28.10.2017    
53. «Рубін» (Пісківка) – ДЮСШ (Васильків) 28.10.2017    
54. «Рубін -2» (Пісківка) – ДЮСШ (Ірпінь) 28.10.2017    
55. СК «Макарів» – «Діназ» (Вишгород) 28.10.2017    
 XI тур
56. ДЮСШ (Ірпінь) – СК «Макарів» 04.11.2017    
57. ДЮСШ (Васильків) – «Рубін -2» (Пісківка) 04.11.2017    
58. «Світанок – Колос» (Глеваха) – 05 – «Рубін» (Пісківка) 04.11.2017    
59. КОДЮСШ (Боярка) -07 – ДЮСШ (Бородянка) 04.11.2017    
60. «КОДЮСШ – Арсенал» (Щасливе) – 05 – ДЮСШ (Буча) Матч  не відбудеться    
XII тур
61. ДЮСШ (Буча) – ДЮСШ (Бровари) -05 11.11.2017    
62. ДЮСШ (Бородянка) – «КОДЮСШ – Арсенал» (Щасливе) – 05 Матч  не відбудеться    
63. «Рубін» (Пісківка) –  КОДЮСШ (Боярка) -07 11.11.2017    
64. «Рубін -2» (Пісківка)  – «Світанок – Колос» (Глеваха) – 05 11.11.2017    
65. СК «Макарів» – ДЮСШ (Васильків) 11.11.2017    
66. «Діназ» (Вишгород) – ДЮСШ (Ірпінь) 11.11.2017    
XIII тур
67. ДЮСШ (Васильків) – «Діназ» (Вишгород) 18.11.2017    
68. «Світанок – Колос» (Глеваха)  – 05– СК «Макарів» 18.11.2017    
69. КОДЮСШ (Боярка) -07 –  «Рубін -2» (Пісківка) 18.11.2017    
70. «КОДЮСШ – Арсенал» (Щасливе) – 05 – «Рубін» (Пісківка) Матч  не відбудеться    
71. ДЮСШ (Бровари) -05 – ДЮСШ (Бородянка) 18.11.2017    
72. ДК «Гатне» (К. – Святошинський р-н) -07 – ДЮСШ (Буча) 18.11.2017    

Чемпіонат Київської області з футболу серед дитячоюнацьких команд 2005-2006 та 2007-2008 року народження

Регіон «СХІД»

Перше коло

Учасники:

  1. «КОДЮСШ-Рось» (Біла Церква)
  2. «Рось-Гайок» (Біла Церква)
  3. ДЮСШ (Миронівка)
  4. «КОДЮСШ-Зміна» (Біла Церква)
  5. «Зміна-3» (Біла Церква)
  6. «Граніт-ДЮСШ» (Богуслав)
  7. ДЮСШ (Кагарлик)
  8. «Форвард» (Васильків)
  9. ДЮСШ (Обухів) – 05 2005-2006
  10. ДЮСШ (Рокитне) – 05 2005-2006
  11. ДЮСШ (Ржищів) – 05 2005-2006
  12. ДЮСШ (Тетїв) – 07 2007-2008 

Початок ігор: базовий час – 11:00  та 13:00, базовий день – субота  

№ п/п Назва команди Дата проведення Результат ігор
ГОСПОДАРІ ГОСТІ 2005-2006 р.н. 2007-2008 р.н.
І тур
1. «КОДЮСШ – Рось» (Біла Церква) – ДЮСШ (Ржищів) – 05 09.09.2017    
2. «Рось – Гайок» (Біла Церква) – ДЮСШ (Тетїв) – 07 09.09.2017    
3. ДЮСШ (Рокитне) – 05 – ДЮСШ (Обухів) – 05 09.09.2017    
4. ДЮСШ (Миронівка) – «Форвард» (Васильків) 09.09.2017    
5. «КОДЮСШ -Зміна» (Біла Церква) – ДЮСШ (Кагарлик) 09.09.2017    
6.  «Зміна -3» (Біла Церква) – «Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) 09.09.2017    
ІІ тур
7. ДЮСШ (Ржищів) – 05 – «Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) 16.09.2017    
8. ДЮСШ (Кагарлик) –  «Зміна -3» (Біла Церква) 16.09.2017    
9.  «Форвард» (Васильків) – «Зміна» (Біла Церква) 16.09.2017    
10. ДЮСШ (Обухів) – 05 – ДЮСШ (Миронівка) 16.09.2017    
11. «КОДЮСШ – Рось» (Біла Церква) – «Рось – Гайок» (Біла Церква) 16.09.2017    
ІІІ тур
12. «Рось – Гайок» (Біла Церква) – ДЮСШ (Ржищів) – 05 23.09.2017    
13. ДЮСШ (Рокитне) – 05 – «КОДЮСШ – Рось» (Біла Церква) 23.09.2017    
14. ДЮСШ (Миронівка) – ДЮСШ (Тетїв) – 07 23.09.2017    
15. «КОДЮСШ -Зміна» (Біла Церква)  – ДЮСШ (Обухів) – 05 23.09.2017    
16. «Зміна -3» (Біла Церква) – «Форвард» (Васильків) 23.09.2017    
17. «Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) – ДЮСШ (Кагарлик) 23.09.2017    
IV тур
18. ДЮСШ (Ржищів) – 05 – ДЮСШ (Кагарлик) 30.09.2017    
19. «Форвард» (Васильків) – «Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) 30.09.2017    
20. ДЮСШ (Обухів) – 05 – «Зміна -3» (Біла Церква) 30.09.2017    
21. ДЮСШ (Тетїв) – 07 – «КОДЮСШ -Зміна» (Біла Церква)  30.09.2017    
22. «КОДЮСШ – Рось» (Біла Церква) – ДЮСШ (Миронівка) 30.09.2017    
23. «Рось – Гайок» (Біла Церква) – ДЮСШ (Рокитне) – 05 30.09.2017    
V тур  
24. ДЮСШ (Рокитне) – 05 – ДЮСШ (Ржищів) – 05 07.10.2017    
25. ДЮСШ (Миронівка) – «Рось – Гайок» (Біла Церква) 07.10.2017    
26. «КОДЮСШ -Зміна» (Біла Церква)  – «КОДЮСШ – Рось» (Біла Церква) 07.10.2017    
27. «Зміна -3» (Біла Церква) – ДЮСШ (Тетїв) – 07 07.10.2017    
28. «Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) – ДЮСШ (Обухів) – 05 07.10.2017    
29. ДЮСШ (Кагарлик) – «Форвард» (Васильків) 07.10.2017    
VІ тур   
30. ДЮСШ (Ржищів) – 05 – «Форвард» (Васильків) 14.10.2017    
31. ДЮСШ (Обухів) – 05 – ДЮСШ (Кагарлик) 14.10.2017    
32. ДЮСШ (Тетїв) – 07 – «Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) 14.10.2017    
33. «КОДЮСШ – Рось» (Біла Церква) – «Зміна -3» (Біла Церква) 14.10.2017    
34. «Рось – Гайок» (Біла Церква) – «КОДЮСШ -Зміна» (Біла Церква)  14.10.2017    
35. ДЮСШ (Рокитне) – 05 – ДЮСШ (Миронівка) 14.10.2017    
VІІ тур
36. ДЮСШ (Миронівка) – ДЮСШ (Ржищів) – 05 21.10.2017    
37. «КОДЮСШ -Зміна» (Біла Церква)  – ДЮСШ (Рокитне) – 05 21.10.2017    
38. «Зміна -3» (Біла Церква) – «Рось – Гайок» (Біла Церква) 21.10.2017    
  39. Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) – «КОДЮСШ – Рось» (Біла Церква) 21.10.2017    
40. ДЮСШ (Кагарлик) – ДЮСШ (Тетїв) – 07 21.10.2017    
41. «Форвард» (Васильків) – ДЮСШ (Обухів) – 05 21.10.2017    
VІІІ тур
  42. ДЮСШ (Ржищів) – 05 – ДЮСШ (Обухів) – 05 28.10.2017    
   43. ДЮСШ (Тетїв) – 07  – «Форвард» (Васильків) 28.10.2017    
44. «КОДЮСШ – Рось» (Біла Церква) – ДЮСШ (Кагарлик) 28.10.2017    
   45. «Рось – Гайок» (Біла Церква) – Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) 28.10.2017    
   46. ДЮСШ (Рокитне) – 05 – «Зміна -3» (Біла Церква) 28.10.2017    
   47. ДЮСШ (Миронівка) – «КОДЮСШ -Зміна» (Біла Церква)  28.10.2017    
IX тур
 48. «КОДЮСШ -Зміна» (Біла Церква)  – ДЮСШ (Ржищів) – 05 04.11.2017    
 49. «Зміна -3» (Біла Церква) – ДЮСШ (Миронівка) 04.11.2017    
  50. Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) – ДЮСШ (Рокитне) – 05 04.11.2017    
  51. ДЮСШ (Кагарлик) – «Рось – Гайок» (Біла Церква) 04.11.2017    
  52. «Форвард» (Васильків) – «КОДЮСШ – Рось» (Біла Церква) 04.11.2017    
X тур
   53. «КОДЮСШ – Рось» (Біла Церква) – ДЮСШ (Обухів) – 05 11.11.2017    
  54. «Рось – Гайок» (Біла Церква) – «Форвард» (Васильків) 11.11.2017    
  55. ДЮСШ (Рокитне) – 05 – ДЮСШ (Кагарлик) 11.11.2017    
  56. ДЮСШ (Миронівка) – Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) 11.11.2017    
  57. «КОДЮСШ -Зміна» (Біла Церква)  –  «Зміна -3» (Біла Церква) 11.11.2017    
XI тур
  58. «Зміна -3» (Біла Церква) – ДЮСШ (Ржищів) – 05 18.11.2017    
   59. Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) – «КОДЮСШ -Зміна» (Біла Церква)  18.11.2017    
  60. ДЮСШ (Кагарлик) – ДЮСШ (Миронівка) 18.11.2017    
  61. «Форвард» (Васильків) – ДЮСШ (Рокитне) – 05 18.11.2017    
  62. ДЮСШ (Обухів) – 05 – «Рось – Гайок» (Біла Церква) 18.11.2017    
  63. ДЮСШ (Тетїв) – 07   – «КОДЮСШ – Рось» (Біла Церква) 18.11.2017    

Чемпіонат Київської області з футболу серед дитячоюнацьких команд 2005-2006 та 2007-2008 року народження

Регіон «ПІВДЕНЬ»

Перше коло

Учасники:

  1. «Арсенал» (Біла Церква)
  2. «Освіта – Арсенал» (Білоцерківський р-н)
  3. «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка)
  4. «КОДЮСШ – Омега» (Тарасівка)
  5. «Динамо» (Фастів)
  6. «КОДЮСШ – Рух молоді» (Біла Церква)
  7. «Зміна -2» (Біла Церква)
  8. «ДЮСШ – Любомир» (Ставище)
  9. «Каменяр» (Біла Церква) – 05 2005-2006
  10. «Освіта – ВР ДЮСШ» (Васильківський р-н)
  11. ДЮСШ (Володарка) – 05             2005-2006
  12. «ДЮСШ – Оріон» (Сквира) -07             2007-2008

Початок ігор: базовий час – 11:00  та 13:00, базовий день – субота

№ п/п Назва команди Дата проведення Результат ігор
ГОСПОДАРІ ГОСТІ 20052006 р.н. 2007-2008 р.н.
І тур
1. «Арсенал» (Біла Церква) – «ДЮСШ – Оріон» (Сквира) -07          09.09.2017    
2. «Освіта – Арсенал» (Білоцерківський р-н) – ДЮСШ (Володарка) – 05 09.09.2017    
3. «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) – «Освіта – ВР ДЮСШ» (Іванковичі) 09.09.2017    
4. «КОДЮСШ – Омега» (Тарасівка) – «Каменяр» (Біла Церква) – 05 09.09.2017    
5. «Динамо» (Фастів) – «ДЮСШ – Любомир» (Ставище) 09.09.2017    
6. «КОДЮСШ – Рух молоді» (Біла Церква) – «Зміна -2» (Біла Церква) 09.09.2017    
ІІ тур
7. «ДЮСШ – Оріон» (Сквира) -07 –  «Зміна -2» (Біла Церква) 16.09.2017    
8. «ДЮСШ – Любомир» (Ставище) – «КОДЮСШ – Рух молоді» (Біла Церква) 16.09.2017    
9. «Каменяр» (Біла Церква) – 05 – «Динамо» (Фастів) 16.09.2017    
10. «Освіта – ВР ДЮСШ» (Іванковичі) – «КОДЮСШ – Омега» (Тарасівка) 16.09.2017    
11. ДЮСШ (Володарка) – 05 – «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) 16.09.2017    
12. «Арсенал» (Біла Церква) – «Освіта – Арсенал» (Білоцерківський р-н) 16.09.2017    
         
ІІІ тур
13. «Освіта – Арсенал» (Білоцерківський р-н) – «ДЮСШ – Оріон» (Сквира) -07 23.09.2017    
14. «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) – «Арсенал» (Біла Церква) 23.09.2017    
15. «КОДЮСШ – Омега» (Тарасівка) – ДЮСШ (Володарка) – 05 23.09.2017    
16. «Динамо» (Фастів) – «Освіта – ВР ДЮСШ» (Іванковичі) 23.09.2017    
17. «КОДЮСШ – Рух молоді» (Біла Церква) – «Каменяр» (Біла Церква) – 05 23.09.2017    
18. «Зміна -2» (Біла Церква) – «ДЮСШ – Любомир» (Ставище) 23.09.2017    
IV тур
19. «ДЮСШ – Оріон» (Сквира) -07 – «ДЮСШ – Любомир» (Ставище) 30.09.2017    
20. «Каменяр» (Біла Церква) – 05 – «Зміна -2» (Біла Церква) 30.09.2017    
21. «Освіта – ВР ДЮСШ» (Іванковичі) – «КОДЮСШ – Рух молоді» (Біла Церква) 30.09.2017    
22. ДЮСШ (Володарка) – 05 – «Динамо» (Фастів) 30.09.2017    
23. «Арсенал» (Біла Церква) – «КОДЮСШ – Омега» (Тарасівка) 30.09.2017    
24. «Освіта – Арсенал» (БЦ р-н) – «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) 30.09.2017    
V тур  
25. «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) – «ДЮСШ – Оріон» (Сквира) -07 07.10.2017    
26. «КОДЮСШ – Омега» (Тарасівка) – «Освіта – Арсенал» (Білоцерківський р-н) 07.10.2017    
27. «Динамо» (Фастів) – «Арсенал» (Біла Церква) 07.10.2017    
28. «КОДЮСШ – Рух молоді» (Біла Церква) – ДЮСШ (Володарка) – 05 07.10.2017    
29. «Зміна -2» (Біла Церква) – «Освіта – ВР ДЮСШ» (Іванковичі) 07.10.2017    
30. «ДЮСШ – Любомир» (Ставище) – «Каменяр» (Біла Церква) – 05 07.10.2017    
VІ тур   
31. «ДЮСШ – Оріон» (Сквира) -07 – «Каменяр» (Біла Церква) – 05 14.10.2017    
32. «Освіта – ВР ДЮСШ» (Іванковичі) – «ДЮСШ – Любомир» (Ставище) 14.10.2017    
33. ДЮСШ (Володарка) – 05 – «Зміна -2» (Біла Церква) 14.10.2017    
34. «Арсенал» (Біла Церква) – «КОДЮСШ – Рух молоді» (Біла Церква) 14.10.2017    
35. «Освіта – Арсенал» (Білоцерківський р-н) – «Динамо» (Фастів) 14.10.2017    
36. «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) – «КОДЮСШ – Омега» (Тарасівка) 14.10.2017    
VІІ тур
37. «КОДЮСШ – Омега» (Тарасівка) – «ДЮСШ – Оріон» (Сквира) -07 21.10.2017    
38. «Динамо» (Фастів) – «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) 21.10.2017    
39. «КОДЮСШ – Рух молоді» (Біла Церква) – «Освіта – Арсенал» (БЦ р-н) 21.10.2017    
40. «Зміна -2» (Біла Церква) – «Арсенал» (Біла Церква) 21.10.2017    
41. «ДЮСШ – Любомир» (Ставище) – ДЮСШ (Володарка) – 05 21.10.2017    
42. «Каменяр» (Біла Церква) – 05 – «Освіта – ВР ДЮСШ» (Іванковичі) 21.10.2017    
VІІІ тур
   43. «ДЮСШ – Оріон» (Сквира) -07 – «Освіта – ВР ДЮСШ» (Іванковичі) 28.10.2017    
44. ДЮСШ (Володарка) – 05 – «Каменяр» (Біла Церква) – 05 28.10.2017    
   45.  «Арсенал» (Біла Церква) – «ДЮСШ – Любомир» (Ставище) 28.10.2017    
   46. «Освіта – Арсенал» (Білоцерківський р-н) – «Зміна -2» (Біла Церква) 28.10.2017    
   47. «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) – «КОДЮСШ – Рух молоді» (Б.Церква) 28.10.2017    
48. «КОДЮСШ – Омега» (Тарасівка) – «Динамо» (Фастів) 28.10.2017    
IX тур
49. «Динамо» (Фастів) – «ДЮСШ – Оріон» (Сквира) -07  04.11.2017    
  50. «КОДЮСШ – Рух молоді» (Б.Церква) – «КОДЮСШ – Омега» (Тарасівка) 04.11.2017    
51. «Зміна -2» (Біла Церква) – «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) 04.11.2017    
52. «ДЮСШ – Любомир» (Ставище) – «Освіта – Арсенал» (Білоцерківський р-н) 04.11.2017    
   53. «Каменяр» (Біла Церква) – 05 – «Арсенал» (Біла Церква) 04.11.2017    
  54. «Освіта – ВР ДЮСШ» (Іванковичі) – ДЮСШ (Володарка) – 05 04.11.2017    
X тур
55. «Арсенал» (Біла Церква) – «Освіта – ВР ДЮСШ» (Іванковичі) 11.11.2017    
  56. «Освіта – Арсенал» (Білоцерківський р-н) – «Каменяр» (Біла Церква) – 05 11.11.2017    
57. «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) – «ДЮСШ – Любомир» (Ставище) 11.11.2017    
  58. «КОДЮСШ – Омега» (Тарасівка) – «Зміна -2» (Біла Церква) 11.11.2017    
   59. «Динамо» (Фастів) – «КОДЮСШ – Рух молоді» (Б.Церква) 11.11.2017    
XI тур
60. «КОДЮСШ – Рух молоді» (Б.Церква) – «ДЮСШ – Оріон» (Сквира) -07  18.11.2017    
61. «Зміна -2» (Біла Церква) – «Динамо» (Фастів) 18.11.2017    
  62. «ДЮСШ – Любомир» (Ставище) -«КОДЮСШ – Омега» (Тарасівка) 18.11.2017    
  63. «Каменяр» (Біла Церква) – 05 – «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) 18.11.2017    
  64. «Освіта – ВР ДЮСШ» (Іванковичі) – «Освіта – Арсенал» (Білоцерківський р-н) 18.11.2017    
   65. ДЮСШ (Володарка) – 05 – «Арсенал» (Біла Церква) 18.11.2017    

Чемпіонат Київської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд 2005-2006 та 2007-2008 року народження

Регіон «ПІВНІЧ»

Перше коло

Учасники:

  1. «Центр Спорту – Фаворит» (Бориспіль)
  2. КОДЮСШ (Баришівка)
  3. ДЮСШ (Броварський р-н)
  4. ДЮСШ (Яготин)
  5. КДЮСШ (Славутич)
  6. «Каскад» (Бровари)
  7. ДЮСШ (Бориспіль)
  8. «Дружба» (Березань)
  9. ДЮСШ (Переяслав – Хмельницький)-07   2007-2008
  10. ДЮСШ (Згурівка)-05 2005-2006
  11. ДЮСШ -2 (Переяслав – Хмельницький)-08 2007-2008
  12. ДЮСШ – Фаворит (Бориспіль)-05  2005-2006
  13. ДЮСШ (Іванків)-05 2005-2006 

Початок ігор: базовий час – 11:00  та 13:00, базовий день – субота

№ п/п Назва команди Дата проведення Результат ігор
ГОСПОДАРІ ГОСТІ 2005-2006 р.н. 2007-2008 р.н.
І тур
1. КОДЮСШ (Баришівка) – ДЮСШ (Іванків) – 05               09.09.2017
2. ДЮСШ (Броварський р-н) – ДЮСШ – Фаворит  (Бориспіль) – 05 09.09.2017
3. ДЮСШ (Яготин) – ДЮСШ -2 (Переяслав – Хмельницький) -08 09.09.2017  
4. ДЮСШ (Згурівка) -05 – КДЮСШ (Славутич) 09.09.2017  
5. «Каскад» (Бровари) – ДЮСШ (Переяслав – Хмельницький) -07 09.09.2017  
6. ДЮСШ (Бориспіль) – «Дружба» (Березань) 09.09.2017  
ІІ тур
7. ДЮСШ (Переяслав – Хмельницький) -07 – ДЮСШ (Бориспіль) 16.09.2017
8. ДЮСШ (Згурівка) -05 – «Каскад» (Бровари) 16.09.2017
9. ДЮСШ -2 (Переяслав – Хмельницький) -08 – КДЮСШ (Славутич) 16.09.2017
10. ДЮСШ – Фаворит  (Бориспіль) – 05 – ДЮСШ (Яготин) 16.09.2017
11. ДЮСШ (Іванків) – 05  –  ДЮСШ (Броварський р-н) 16.09.2017
12. «Центр Спорту – Фаворит» (Бориспіль) – КОДЮСШ (Баришівка) 16.09.2017
ІІІ тур
13. ДЮСШ (Броварський р-н) – «Центр Спорту – Фаворит» (Бориспіль) 23.09.2017
14. ДЮСШ (Яготин) – ДЮСШ (Іванків) – 05   23.09.2017
15. КДЮСШ (Славутич) – ДЮСШ – Фаворит  (Бориспіль) – 05 23.09.2017
16. «Каскад» (Бровари) – ДЮСШ -2 (Переяслав – Хмельницький) -08 23.09.2017
17. ДЮСШ (Бориспіль) – ДЮСШ (Згурівка) -05 23.09.2017
18. «Дружба» (Березань) – ДЮСШ (Переяслав – Хмельницький) -07 23.09.2017
IV тур
19. ДЮСШ (Згурівка) -05 – «Дружба» (Березань) 30.09.2017  
20. ДЮСШ -2 (Переяслав – Хмельницький) -08 – ДЮСШ (Бориспіль) 30.09.2017
21. ДЮСШ – Фаворит  (Бориспіль) – 05 – «Каскад» (Бровари) 30.09.2017
22. ДЮСШ (Іванків) – 05   – КДЮСШ (Славутич) 30.09.2017
23. «Центр Спорту – Фаворит» (Бориспіль) – ДЮСШ (Яготин) 30.09.2017
24. КОДЮСШ (Баришівка) – ДЮСШ (Броварський р-н) 30.09.2017
V тур  
25. ДЮСШ (Яготин) – КОДЮСШ (Баришівка) 07.10.2017    
26. КДЮСШ (Славутич) – «Центр Спорту – Фаворит» (Бориспіль) 07.10.2017    
27. «Каскад» (Бровари) – ДЮСШ (Іванків) – 05    07.10.2017    
28. ДЮСШ (Бориспіль) – ДЮСШ – Фаворит  (Бориспіль) – 05 07.10.2017    
29. «Дружба» (Березань) – ДЮСШ -2 (Переяслав – Хмельницький) -08 07.10.2017    
VІ тур   
30. ДЮСШ-2 (Переяслав-Хмельницький)-08 – ДЮСШ (П– Хмельницький) -07 11.10.2017    
31. ДЮСШ – Фаворит  (Бориспіль) – 05 – «Дружба» (Березань) 11.10.2017    
32. ДЮСШ (Іванків) – 05  – ДЮСШ (Бориспіль) 11.10.2017    
33. «Центр Спорту – Фаворит» (Бориспіль) – «Каскад» (Бровари) 11.10.2017    
34. КОДЮСШ (Баришівка) – КДЮСШ (Славутич) 11.10.2017    
35. ДЮСШ (Броварський р-н) – ДЮСШ (Яготин) 11.10.2017    
VІІ тур
36. КДЮСШ (Славутич) – ДЮСШ (Броварський р-н) 14.10.2017    
37. «Каскад» (Бровари) – КОДЮСШ (Баришівка) 14.10.2017    
38. ДЮСШ (Бориспіль) – «Центр Спорту – Фаворит» (Бориспіль) 14.10.2017    
  39. «Дружба» (Березань) – ДЮСШ (Іванків) – 05   14.10.2017    
VІІІ тур
40. ДЮСШ – Фаворит  (Бориспіль) – 05 – ДЮСШ (Згурівка) -05 18.10.2017    
41. «Центр Спорту – Фаворит» (Бориспіль) – «Дружба» (Березань) 18.10.2017    
42. КОДЮСШ (Баришівка) – ДЮСШ (Бориспіль) 18.10.2017    
   43. ДЮСШ (Броварський р-н) – «Каскад» (Бровари) 18.10.2017    
44. ДЮСШ (Яготин) – КДЮСШ (Славутич) 18.10.2017    
IX тур
45. «Каскад» (Бровари) – ДЮСШ (Яготин) 21.10.2017    
46. ДЮСШ (Бориспіль) – ДЮСШ (Броварський р-н) 21.10.2017    
47. «Дружба» (Березань) – КОДЮСШ (Баришівка) 21.10.2017    
48. ДЮСШ (П– Хмельницький) -07 – «Центр Спорту – Фаворит» (Бориспіль) 21.10.2017    
49. ДЮСШ (Згурівка) -05 – ДЮСШ (Іванків) – 05   21.10.2017    
X тур
50. «Центр Спорту – Фаворит» (Бориспіль) – ДЮСШ (Згурівка) -05 28.10.2017    
51. КОДЮСШ (Баришівка) – ДЮСШ (П– Хмельницький) -07 28.10.2017    
52. ДЮСШ (Броварський р-н) – «Дружба» (Березань) 28.10.2017    
53. ДЮСШ (Яготин) – ДЮСШ (Бориспіль) 28.10.2017    
54.  КДЮСШ (Славутич) – «Каскад» (Бровари) 28.10.2017    
XI тур
55. ДЮСШ (Бориспіль) – КДЮСШ (Славутич) 04.11.2017    
56. «Дружба» (Березань) – ДЮСШ (Яготин) 04.11.2017    
57. ДЮСШ (П– Хмельницький) -07 – ДЮСШ (Броварський р-н) 04.11.2017    
58. ДЮСШ (Згурівка) -05 – КОДЮСШ (Баришівка) 04.11.2017    
59. ДЮСШ -2 (П. – Хмельницький) -08 – «Центр Спорту – Фаворит» (Бориспіль) 04.11.2017    
60. ДЮСШ – Фаворит  (Бориспіль) – 05 – ДЮСШ (Іванків) – 05   04.11.2017    
XII тур
61. «Центр Спорту – Фаворит» (Бориспіль) – ДЮСШ – Фаворит  (Бориспіль) – 05 11.11.2017    
62. КОДЮСШ (Баришівка) – ДЮСШ -2 (П. – Хмельницький) -08 11.11.2017    
63. ДЮСШ (Броварський р-н) – ДЮСШ (Згурівка) -05 11.11.2017    
64. ДЮСШ (Яготин) – ДЮСШ (П– Хмельницький) -07 11.11.2017    
65. КДЮСШ (Славутич) – «Дружба» (Березань) 11.11.2017    
66.  «Каскад» (Бровари) – ДЮСШ (Бориспіль) 11.11.2017    
XIII тур
67. «Дружба» (Березань) –  «Каскад» (Бровари) 18.11.2017    
68. ДЮСШ (П– Хмельницький) -07 – КДЮСШ (Славутич) 18.11.2017    
69. ДЮСШ (Згурівка) -05 – ДЮСШ (Яготин) 18.11.2017    
70. ДЮСШ -2 (П. – Хмельницький) -08 – ДЮСШ (Броварський р-н) 18.11.2017    
71. ДЮСШ – Фаворит  (Бориспіль) – 05 – КОДЮСШ (Баришівка) 18.11.2017    
72. ДЮСШ (Іванків) – 05  – «Центр Спорту – Фаворит» (Бориспіль) 18.11.2017    

Чемпіонату Київської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд 2009-2010 року народження

Група «А»

  1. Діназ (Вишгород) – 1-й тур. 15.10.2017 с. Лютіж
  2. Діназ -2 (Вишгород) – 2-й тур. 22.10.2017 с. Лютіж
  3. Діназ -3 (Вишгород) – 3-й тур. навесні с. Лютіж
  4. Діназ -4 (Вишгород) – 4-й тур. навесні с. Лютіж

Група «Б»

  1. СК «Макарів» – 1-й тур. 15.10.2017 м. Макарів
  2. «Динамо» (Фастів) – 2-й тур. 22.10.2017 м. Фастів
  3. «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) – 3-й тур. навесні м. Фастів
  4. «Зміна -2» (Біла Церква) – 4-й тур. навесні м. Біла Церква

Група «В»

  1. «Каскад» (Бровари) – 1-й тур. 15.10.2017 м. Бровари
  2. КДЮСШ (Славутич) – 2-й тур. 22.10.2017 м. Славутич
  3. «ДЮСШ – Борисфен» (Бориспіль) – 3-й тур. 29.10.2017 м. Бориспіль
  4. «Каскад -2» (Бровари)   – 4-й тур. навесні м. Бровари
  5. «ДЮСШ – Джуніор» (Бориспіль) -5-й тур. навесні м. Бориспіль

Група «Г»

  1. «Зміна» (Біла Церква) – 1-й тур. 15.10.2017 м. Біла Церква
  2. «ДЮСШ – Оріон» (Сквира) – 2-й тур. 22.10.2017 м. Сквира
  3. «Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) – 3-й тур.29.10.2017  м. Богуслав
  4. «ДЮСШ – Любомир» (Ставище) – 4-й тур. навесні м. Ставище
  5. «КОДЮСШ – Рух молоді» (Біла Церква) -5-й тур. навесні м. Біла Церква

Група «Д»

  1. ДЮСШ (Буча)   – 1-й тур. 15.10.2017 м. Буча
  2. ДЮСШ (Бородянка) – 2-й тур. 22.10.2017 м. Бородянка
  3. ДЮСШ (Яготин) – 3-й тур. навесні м. Яготин
  4. «Зміна -3» (Біла Церква) – 4-й тур. навесні м. Біла Церква

Група «Е»

  1. Арсенал» (Біла Церква) – 1-й тур. 15.10.2017 с. Шкарівка
  2. ДЮСШ (Кагарлик) – 2-й тур. 22.10.2017 м. Кагарлик
  3. «Освіта – Арсенал» (Білоцерківський р-н) – 3-й тур. 29.10.2017 с. Шкарівка
  4. ДЮСШ (Ржищів) – 4-й тур. навесні м. Ржищів
  5. «КОДЮСШ – Рось» (Біла Церква) – 5-й тур. навесні м. Біла Церква

Переможці підгруп потрапляють до фінальних змагань.

Комітет дитячо-юнацького футболу КОФФ

  • 

  • Перша сотня Київщини футбольної
  • aktualjno
  • Конкурс прогнозистів
  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ