Календар ігор обласного чемпіонату : Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ

Календар ігор обласного чемпіонату


25.03.2017  

До уваги симпатиків народної гри офіційний графік змагань у вищій обласній лізі.

 

 

Відкритий чемпіонат Київської області. Вища ліга
1 квітня – 18 листопада 2017 року

1. Джуніорс (Шпитьки)
2. Десна (Погреби)
3. Патріот (Баришівський район)
4. ФК Бровари
5. Любомир (Ставище)
6. Оболонь-Бровар-2 (Київ)
7. Сокіл (Михайлівка-Рубежівка)
8. ФК Обухів
9. Зоря (Владиславка)
10. Моноліт (Київ)
11. Бориспіль-Фаворит (Бориспіль)
12. Переяславщина (Переяслав-Хмельницький)
13. Авангард (Бзів)
14. Кристал (Козин)
15. Межигір’я (Нові Петрівці)

СКАЧАТИ КАЛЕНДАР ВІДКРИТОГО ЧЕМПІОНАТУ КИЇВЩИНИ-2017 (15 команд) – PDF. 636 kb.

ПЕРШЕ КОЛО (01.04.- 08.07.)
Базовий час початку матчів у квітні – 16:00

Перший тур. 1 квітня, субота, 16:00
1. Межигір’я – Зоря
2. Джуніорс – Авангард
3. Кристал – Переяславщина
4. Оболонь-Бровар-2 – Любомир
5. ФК Бровари – Моноліт
6. Бориспіль-Фаворит – Десна
7. ФК Обухів – Сокіл

Другий тур. 8 квітня , субота, 16:00
8. Межигір’я – Патріот
9. Переяславщина – Зоря
10. Авангард – Оболонь-Бровар-2
11. Кристал – Моноліт
12. Любомир – Бориспіль-Фаворит
13. Сокіл – ФК Бровари
14. ФК Обухів – Десна

Третій тур. 15 квітня, субота, 16:00
15. Патріот – Джуніорс
16. Переяславщина – Межигір’я
17. Моноліт – Зоря
18. Бориспіль-Фаворит – Авангард
19. Сокіл – Кристал
20. Любомир – ФК Обухів
21. Десна – ФК Бровари

Четвертий тур. 22 квітня, субота, 16:00
22. Переяславщина – Патріот
23. Джуніорс – Оболонь-Бровар-2
24. Межигір’я – Моноліт
25. Зоря – Сокіл
26. Авангард – ФК Обухів
27. Кристал – Десна
28. ФК Бровари – Любомир

П’ятий тур. 29 квітня, субота, 16:00
29. Оболонь-Бровар-2 – Патріот
30. Моноліт – Переяславщина
31. Джуніорс – Бориспіль-Фаворит
32. Сокіл – Межигір’я
33. Десна – Зоря
34. Авангард – ФК Бровари
35. Любомир – Кристал

Базовий час початку матчів у травні-серпні – 17:00

Шостий тур. 2 травня, вівторок, 17:00
36. Патріот – Моноліт
37. Бориспіль-Фаворит – Оболонь-Бровар-2
38. Сокіл – Переяславщина
39. ФК Обухів – Джуніорс
40. Десна – Межигір’я
41. Зоря – Любомир
42. Кристал – Авангард

Сьомий тур. 6 травня, субота, 17:00
43. Бориспіль-Фаворит – Патріот
44. Моноліт – Сокіл
45. Оболонь-Бровар-2 – ФК Обухів
46. Переяславщина – Десна
47. Джуніорс – ФК Бровари
48. Межигір’я – Любомир
49. Авангард – Зоря

Кубок області. Перший раунд. 9 травня, вівторок

Восьмий тур. 13 травня, субота, 17:00
50. Сокіл – Патріот
51. ФК Обухів – Бориспіль-Фаворит
52. Десна – Моноліт
53. ФК Бровари – Оболонь-Бровар-2
54. Любомир – Переяславщина
55. Кристал – Джуніорс
56. Авангард – Межигір’я

Дев’ятий тур. 20 травня, субота, 17:00
57. Патріот – ФК Обухів
58. Десна – Сокіл
59. Бориспіль-Фаворит – ФК Бровари
60. Моноліт – Любомир
61. Оболонь-Бровар-2 – Кристал
62. Переяславщина – Авангард
63. Джуніорс – Зоря

Кубок області. Другий раунд. 27 травня,субота

Десятий тур. 3 червня, субота, 17:00
64. Патріот – Десна
65. ФК Бровари – ФК Обухів
66. Сокіл – Любомир
67. Бориспіль-Фаворит – Кристал
68. Моноліт – Авангард
69. Зоря – Оболонь-Бровар-2
70. Межигір’я – Джуніорс

11-й тур. 11 червня, субота, 17:00
71. ФК Бровари – Патріот
72. Любомир – Десна
73. ФК Обухів – Кристал
74. Авангард – Сокіл
75. Зоря – Бориспіль-Фаворит
76. Оболонь-Бровар-2 – Межигір’я
77. Джуніорс – Переяславщина

12-й тур. 17 червня, субота, 17:00
78. Патріот – Любомир
79. Кристал – ФК Бровари
80. Десна – Авангард
81. ФК Обухів – Зоря
82. Межигір’я – Бориспіль-Фаворит
83. Джуніорс – Моноліт
84. Переяславщина – Оболонь-Бровар-2

13-й тур. 24 червня, субота, 17:00
85. Патріот – Кристал
86. Любомир – Авангард
87. Зоря – ФК Бровари
88. Межигір’я – ФК Обухів
89. Сокіл – Джуніорс
90. Бориспіль-Фаворит – Переяславщина
91. Моноліт – Оболонь-Бровар-2

Кубок області. Чвертьфінал. 28 червня, середа, 17:00

14-й тур. 1 липня, субота, 17:00
92. Авангард – Патріот
93. Кристал – Зоря
94. ФК Бровари – Межигір’я
95. Джуніорс – Десна
96. ФК Обухів – Переяславщина
97. Оболонь-Бровар-2 – Сокіл
98. Бориспіль-Фаворит – Моноліт

15-й тур. 8 липня, субота, 17:00
99. Зоря – Патріот
100. Межигір’я – Кристал
101. Любомир – Джуніорс
102. Переяславщина – ФК Бровари
103. Десна – Оболонь-Бровар-2
104. Моноліт – ФК Обухів
105. Сокіл – Бориспіль-Фаворит

ДРУГЕ КОЛО (12.08.-18.11.)

Кубок області. Півфінал. 5 серпня,субота, 17:00

16-й тур. 12 серпня, субота, 17:00
106. Зоря – Межигір’я
107. Авангард – Джуніорс
108. Переяславщина – Кристал
109. Любомир – Оболонь-Бровар-2
110. Моноліт – ФК Бровари
111. Десна – Бориспіль-Фаворит
112. Сокіл – ФК Обухів

17-й тур. 19 серпня, субота, 17:00
113. Патріот – Межигір’я
114. Зоря – Переяславщина
115. Оболонь-Бровар-2 – Авангард
116. Моноліт – Кристал
117. Бориспіль-Фаворит – Любомир
118. ФК Бровари – Сокіл
119. Десна – ФК Обухів

Кубок області. Фінал. 24 серпня, четвер

Увага! Фіналісти Кубка області матчі 18-го туру проведуть в середу, 6 вересня.

18-й тур. 26 серпня, субота, 17:00
120. Джуніорс – Патріот
121. Межигір’я – Переяславщина
122. Зоря – Моноліт
123. Авангард – Бориспіль-Фаворит
124. Кристал – Сокіл
125. ФК Обухів – Любомир
126. ФК Бровари – Десна

Базовий час початку матчів у вересні – 16:00

19-й тур. 2 вересня, субота, 16:00
127. Патріот – Переяславщина
128. Оболонь-Бровар-2 – Джуніорс
129. Моноліт – Межигір’я
130. Сокіл – Зоря
131. ФК Обухів – Авангард
132. Десна – Кристал
133. Любомир – ФК Бровари

20-й тур. 9 вересня, субота, 16:00
134. Патріот – Оболонь-Бровар-2
135. Переяславщина – Моноліт
136. Бориспіль-Фаворит – Джуніорс
137. Межигір’я – Сокіл
138. Зоря – Десна
139. ФК Бровари – Авангард
140. Кристал – Любомир

21-й тур. 16 вересня, субота, 16:00
141. Моноліт – Патріот
142. Оболонь-Бровар-2 – Бориспіль-Фаворит
143. Переяславщина – Сокіл
144. Джуніорс – ФК Обухів
145. Межигір’я – Десна
146. Любомир – Зоря
147. Авангард – Кристал

22-й тур. 23 вересня, субота, 16:00
148. Патріот – Бориспіль-Фаворит
149. Сокіл – Моноліт
150. ФК Обухів – Оболонь-Бровар-2
151. Десна – Переяславщина
152. ФК Бровари – Джуніорс
153. Любомир – Межигір’я
154. Зоря – Авангард

23-й тур. 30 вересня, субота, 16:00
155. Патріот – Сокіл
156. Бориспіль-Фаворит – ФК Обухів
157. Моноліт – Десна
158. Оболонь-Бровар-2 – ФК Бровари
159. Переяславщина – Любомир
160. Джуніорс – Кристал
161. Межигір’я – Авангард

Базовий час початку матчів у жовтні – 15:00

24-й тур. 7 жовтня, субота, 15:00
162. ФК Обухів – Патріот
163. Сокіл – Десна
164. ФК Бровари – Бориспіль-Фаворит
165. Любомир – Моноліт
166. Кристал – Оболонь-Бровар-2
167. Авангард – Переяславщина
168. Зоря – Джуніорс

25-й тур. 14 жовтня, субота, 15:00
169. Десна – Патріот
170. ФК Обухів – ФК Бровари
171. Любомир – Сокіл
172. Кристал – Бориспіль-Фаворит
173. Авангард – Моноліт
174. Оболонь-Бровар-2 – Зоря
175. Джуніорс – Межигір’я

26-й тур. 21 жовтня, субота, 15:00
176. Патріот – ФК Бровари
177. Десна – Любомир
178. Кристал – ФК Обухів
179. Сокіл – Авангард
180. Бориспіль-Фаворит – Зоря
181. Межигір’я – Оболонь-Бровар-2
182. Переяславщина – Джуніорс

27-й тур. 28 жовтня, субота, 15:00
183. Любомир – Патріот
184. ФК Бровари – Кристал
185. Авангард – Десна
186. Зоря – ФК Обухів
187. Бориспіль-Фаворит – Межигір’я
188. Моноліт – Джуніорс
189. Оболонь-Бровар-2 – Переяславщина

Базовий час початку матчів у листопаді – 14:00

28-й тур. 4 листопада, субота, 14:00
190. Кристал – Патріот
191. Авангард – Любомир
192. ФК Бровари – Зоря
193. ФК Обухів – Межигір’я
194. Джуніорс – Сокіл
195. Переяславщина – Бориспіль-Фаворит
196. Оболонь-Бровар-2 – Моноліт

29-й тур. 11 листопада, субота, 14:00
197. Патріот – Авангард
198. Зоря – Кристал
199. Межигір’я – ФК Бровари
200. Десна – Джуніорс
201. Переяславщина – ФК Обухів
202. Сокіл – Оболонь-Бровар-2
203. Моноліт – Бориспіль-Фаворит

30-й тур. 18 листопада, субота, 14:00
204. Патріот – Зоря
205. Кристал – Межигір’я
206. Джуніорс – Любомир
207. ФК Бровари – Переяславщина
208. Оболонь-Бровар-2 – Десна
209. ФК Обухів-Моноліт
210. Бориспіль-Фаворит – Сокіл

Суперкубок області. 25 листопада

  • 

  • Перша сотня Київщини футбольної
  • aktualjno
  • Конкурс прогнозистів
  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ