Імена, події та факти X Конференції КОФФ


22.09.2017  

Уже став історією черговий великий збір Київщини футбольної.

 

 

102 делегати з усіх 104, що представляли 52 Членів КОФФ, узяли участь в роботі X позачергової Конференції. Відсутніми були Олена Гаврилко з ФСТ «Динамо» та В’ячеслав Плетеницький з ФСТ «Україна».

Делегати прийняли рішення про припинення діяльності Громадської організації «КОФФ» і створили Громадську спілку «КОФФ» як універсального правонаступника відповідної громадської організації, прийнявши Статут оновленої КОФФ, яка першою з-поміж обласних футбольних осередків набула нового статусу. Принагідно нагадаємо, що й 1997 року Київська обласна федерація футболу найпершою в Україні була офіційно зареєстрована в органах юстиції як громадська організація.

Ярослав Москаленко став першим очільником Громадської спілки «Київська обласна федерація футболу». Його конкурентами на виборах Голови були Віталій Крупенко та Леонід П’ята, котрі зняли свої кандидатури вже безпосередньо перед початком процедури голосування.

Першим заступником Голови обрано Леоніда Джужика і Олександра Нігруцу, заступниками — Олега Балагуру, Андрія Засуху, Віталія Крупенка та Леоніда П’яту.

Виконавчий комітет оновленої федерації сформовано з сімнадцяти членів. Це — Ярослав Москаленко, Леонід Джужик, Олександр Нігруца, Олег Балагура, Андрій Засуха, Віталій Крупенко, Леонід П’ята, Валерій Валерко, Олег Копич, Микола Король, Микола Логвин, Василь Наливайко, Василь Олексюк, Валерій Поздняков, Сергій Унгурян, Валерій Чалий, Олександр Шома.

Орган внутрішнього аудиту (Ревізійна комісія) очолив Микола Горовий.

Головою Контрольно-дисциплінарного комітету став Андрій Шабельніков.

Очільником Апеляційного комітету обрано Дмитра Бондарчука.

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


  • 

  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ