Фінал на нервах : Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ

Фінал на нервах

09.09.2017

«Меліоратор» у другому поспіль першоліговому матчі вирвав перемогу в компенсований арбітром час.

Сьогодні в Макарові кияни взяли гору над «Здвижем». Перший тайм виграли гості, за вісім хвилин до фінального свистка перед вели господарі, але кінцівка знову була за командою Дмитра Дубаса, яка продемонструвала винятковий характер і волю до перемоги, до того ж граючи більше тайму в чисельній меншості.

Красиві голи провели для «Меліоратора» Киричок ударом здалеку та Басалкевич — з кута штрафного майданчика, а новачок Кучеренко відзначився результативним ударом уже вдруге на зламі літа й осені.

ЗДВИЖ (Маковище) — МЕЛІОРАТОР (Київ) — 2:3 (Боримський, 66, О.Горбецький, 80 — Киричок, 23, Кучеренко, 83, Басалкевич, 90+3). Вилучення: Боримський, 90+2 — Заверюха, 44.