Фаворити підтвердили клас : Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ

Фаворити підтвердили клас

17.05.2017

Лідери вищолігових обласних перегонів задали тон і в чвертьфіналі Кубка регіональних чемпіонів імені Безносенка.

«Джуніорс» завітав до Гострої Могили далеко не найкращим складом, але й цього вистачило для перемоги з великим рахунком. Лік голам започаткував граючий очільник клубу Сергій Шут, а хет-триком відзначився інший ветеран — Віталій Черновол. Для першого цей матч став найпершим цього року на обласній арені взагалі, а обидва бомбардири в сумі впритул наблизилися до 68-річної вікової позначки. Місцевій молоді таки було в кого повчитися. А для сільських уболівальників приїзд обласного чемпіона став яскравим святом, і це також своєрідна перемога як «Саноса», так і народної гри в цілому.

Без особливих зусиль пробився до півфіналу й «Авангард» із Бзова. Ще до перерви колишні професіонали Петро Кондратюк і Сергій Зелді забезпечили чемпіону Баришівського району комфортну перевагу в два голи. Другий тайм істотних змін у перебіг подій не вніс.

А от у Погребах гості спромоглися дати бій віце-чемпіону Київщини і навіть зрівняли рахунок на початку другого тайму. Правда, на більше в «Алекса» сил забракло і «Десна» довела зустріч до логічної перемоги. Два голи для переможців провів Ярослав Матвіїв.

Фото групи «Джуніорс» (Шпитьки)

КУБОК РЕГІОНАЛЬНИХ ЧЕМПІОНІВ ІМЕНІ БЕЗНОСЕНКА. ЧВЕРТЬФІНАЛ. 17 травня, середа

САНОС (Гостра Могила) — ДЖУНІОРС (Шпитьки) — 0:6 (Шут, 11, Черновол, 32, 59, 88, Куроченко, 77, 82).

ДЕСНА (Погреби) — АЛЕКС (Велика Олександрівка) — 4:1 (Фурсенко, 21, Прима, 59, Матвіїв, 66, 75 — Р.Дорогань, 48).

ДІНАЗ (Вишгород) — АВАНГАРД (Бзів) — 0:3 (Кондратюк, 17, Зелді, 41, Будзько, 50).