Дитячо-юнацький футбол Київщини. Сезон у розпалі : Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ

Дитячо-юнацький футбол Київщини. Сезон у розпалі


31.10.2017  

До уваги симпатиків народної гри ситуативні турнірні таблиці чемпіонату Київщини, підготовлені Комітетом дитячо-юнацького футболу.

 

 

Чемпіонат Київської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд сезону 2017/2018 років 

ДРУГА ЛІГА. 2003-2004 р.н. Турнірна таблиця станом на 31.10.2017 

Команди І В Н П М О
1. СК Макарів 7 7 0 0 38-7 21
2. Каскад (Бровари) 8 6 1 1 20-5 19
3. ДЮСШ (Яготин) 8 6 0 2 28-7 18
4. ДК Гатне ( Києво-Святошинський р-н) 8 5 2 1 38-4 17
5. ДЮСШ (Переяславщина) 8 4 2 2 30-7 14
6. Чайка ( Києво-Святошинський р-н) 5 3 0 2 23-5 9
7. Форвард (Васильків) 7 3 0 4 8-29 9
8. Рось-Гайок (Біла Церква) 7 2 1 4 12-17 7
9. КОДЮСШ-Омега (Тарасівка) 7 2 0 5 11-33 6
10. ДЮФК (Бориспіль) 7 1 0 6 6-28 3
11. ДЮСШ (Іванків) 6 0 1 5 1-35 1
12. КОДЮСШ (Києво-Святошинський р-н) 8 0 1 7 4-43 1

 

Регіон «ПІВДЕНЬ». 2005-2006 р. н. Турнірна таблиця станом на 30.10.2017 

Команди І В Н П М О
1. ДЮСШ-Колос (Фастів, Ковалівка) 8 6 2 0 30-3 20
2. Освіта-Арсенал (Білоцерківський р-н) 7 6 1 0 29-4 19
3. КОДЮСШ-Рух молоді (Біла Церква) 8 6 0 2 25-11 18
4. Динамо (Фастів) 10 5 0 5 16-13 15
5. Зміна-2 (Біла Церква) 8 4 2 2 26-9 14
6. ДЮСШ-Любомир (Ставище) 7 1 1 3 22-11 10
7. Каменяр (Біла Церква) 8 3 1 4 18-35 10
8. Освіта-ВР ДЮСШ (Васильківський р-н) 7 2 2 3 7-18 8
9. Арсенал (Біла Церква) 7 1 1 5 7-16 4
10. КОДЮСШ-Омега (Тарасівка) 7 1 0 6 9-32 3
11. ДЮСШ (Володарка) 7 0 0 7 2-39 0

 

Регіон «ПІВДЕНЬ». 2007-2008 р.н. Турнірна таблиця станом на 30.10.2017 

Команди І В Н П М О
1. ДЮСШ-Колос (Фастів, Ковалівка) 7 6 1 0 29-3 19
2. Динамо (Фастів) 8 5 2 1 17-5 17
3. Зміна-2 (Біла Церква) 7 5 1 1 30-8 16
4. Арсенал (Біла Церква) 8 4 1 3 28-9 13
5. ДЮСШ-Любомир (Ставище) 6 4 1 1 18-10 13
6. Освіта-Арсенал (Білоцерківський р-н) 7 3 1 3 23-12 10
7. КОДЮСШ-Рух молоді (Біла Церква) 7 1 1 5 7-19 4
8. Освіта-ВР ДЮСШ (Васильківський р-н) 7 2 0 5 7-25 6
9. ДЮСШ-Оріон (Сквира) 7 1 0 6 4-40 3
10. КОДЮСШ-Омега (Тарасівка) 6 0 0 6 3-35 0

 

Регіон «ПІВНІЧ». 2005-2006 р.н. Турнірна таблиця станом на 30.10.2017

Команди І В Н П М О
1. КДЮСШ (Славутич) 7 7 0 0 35-4 21
2. ДЮСШ (Яготин) 8 6 0 2 36-10 18
3. ДЮСШ-Фаворит (Бориспіль) 6 5 0 1 30-9 15
4. КОДЮСШ (Баришівка) 7 4 0 3 17-5 12
5. Дружба (Березань) 5 4 0 1 16-6 12
6. Каскад (Бровари) 7 3 1 3 18-9 10
7. ДЮСШ (Бориспіль) 7 2 1 4 17-22 7
8. ДЮСШ (Броварський р-н) 8 1 0 7 8-68 3
9. ДЮСШ (Згурівка) 6 0 2 4 8-27 2
10. Центр Спорту-Фаворит (Бориспіль) 7 0 0 7 7-32 0

 
Регіон «ПІВНІЧ». 2007-2008 р.н. Турнірна таблиця станом на 30.10.2017  

Команди І В Н П М О
1. Каскад (Бровари) 7 7 0 0 46-2 21
2. КОДЮСШ (Баришівка) 8 5 1 2 28-17 16
3. Центр Спорту-Фаворит (Бориспіль) 8 5 0 3 39-14 15
4. ДЮСШ (Переяслав-Хмельн.) 6 4 1 1 41-8 13
5. КДЮСШ (Славутич) 6 4 0 2 19-7 12
6. Дружба (Березань) 6 3 0 3 27-17 9
7. ДЮСШ (Яготин) 7 3 0 4 8-22 9
8. ДЮСШ (Бориспіль) 7 2 0 5 9-50 6
9. ДЮСШ (Броварський р-н) 7 0 0 7 5-37 0
10. ДЮСШ-2 (Переяслав-Хмельн.) 6 0 0 6 0-48 0

Регіон «ЗАХІД». 2005-2006 р.н. Турнірна таблиця станом на 30.10.2017 

Команди І В Н П М О
1. Рубін (Пісківка) 9 8 1 0 42-6 25
2. ДЮСШ (Буча) 8 6 1 1 23-5 19
3. ДЮСШ (Бровари) 7 5 0 2 25-10 15
4. СК Макарів 6 5 1 1 15-6 13
5. Рубін-2 (Пісківка) 7 3 0 4 27-13 9
6. ДЮСШ (Васильків) 5 3 0 2 17-13 9
7. Діназ (Вишгород) 7 2 1 4 6-19 7
8. ДЮСШ (Ірпінь) 6 2 0 4 15-14 6
9. ДЮСШ (Бородянка) 8 1 0 7 6-37 3
10. Світанок-Колос (Глеваха) 7 0 0 7 1-40 0

 

Регіон «ЗАХІД». 2007-2008 р.н. Турнірна таблиця станом на 30.10.2017 

Команди І В Н П М О
1. Рубін (Пісківка) 7 5 2 0 25-6 17
2. ДЮСШ (Васильків) 5 3 2 0 29-5 11
3. ДК Гатне (Києво-Святошинський р-н) 7 3 2 2 22-9 11
4. Діназ (Вишгород) 4 3 0 1 21-5 9
5. ДЮСШ (Буча) 7 3 0 4 14-18 9
6. СК Макарів 4 1 2 1 9-4 5
7. ДЮСШ (Ірпінь) 5 1 0 4 8-28 3
8. ДЮСШ (Бородянка) 7 0 0 7 3-57 0

 

Регіон «СХІД». 2005-2006 р.н. Турнірна таблиця станом на 30.10.2017 

Команди І В Н П М О
1. Зміна-3 (Біла Церква) 8 7 1 0 74-4 22
2. ДЮСШ (Ржищів) 7 7 0 0 43-6 21
3. КОДЮСШ-Рось (Біла Церква) 7 6 1 0 51-7 19
4. Граніт-ДЮСШ (Богуслав) 7 5 0 2 28-17 15
5. Рось-Гайок (Біла Церква) 9 5 0 4 30-28 15
6. Форвард (Васильків) 7 3 0 4 15-27 9
7. ДЮСШ (Миронівка) 9 3 0 6 13-30 9
8. ДЮСШ (Обухів) 8 2 0 6 25-24 6
9. КОДЮСШ-Зміна (Біла Церква) 7 2 0 5 11-33 6
10. ДЮСШ (Рокитне) 6 1 0 5 8-18 3
11. ДЮСШ (Кагарлик) 8 0 0 8 6-110 0

 

Регіон «СХІД». 2007-2008 р.н. Турнірна таблиця станом на 30.10.2017 

Команди І В Н П М О
1. КОДЮСШ-Зміна (Біла Церква) 7 6 1 0 53-5 19
2. КОДЮСШ-Рось (Біла Церква) 7 5 1 1 26-11 16
3. ДЮСШ (Миронівка) 7 5 0 2 29-11 15
4. ДЮСШ (Кагарлик) 7 4 3 0 25-6 15
5. Рось-Гайок (Біла Церква) 7 3 0 4 19-15 9
6. Форвард (Васильків) 6 1 3 2 12-29 6
7. ДЮСШ (Тетіїв) 8 2 0 6 7-31 6
8. Граніт-ДЮСШ (Богуслав) 6 0 1 5 6-23 1
9. Зміна-3 (Біла Церква) 7 0 1 6 5-52 1

 

Чемпіонат наймолодших 2009-2010 р. н. Турнірні таблиці станом на 31.10.2017 

ГРУПА А 

Команди І В Н П М О
1. Діназ (Вишгород) 6 5 1 0 35-4 16
2. Діназ (Демидів) 6 4 1 1 13-6 13
3. Діназ (Димер) 6 1 1 4 3-22 4
4. Діназ (Лютіж) 6 0 1 5 4-23 1

 

ГРУПА Б

Команди І В Н П М О
1. ДЮСШ-Колос (Фастів-Ковалівка) 6 4 2 0 20-5 14
2. Динамо (Фастів) 6 4 2 0 20-6 14
3. Зміна-2 (Біла Церква) 6 1 0 5 9-20 3
4. СК Макарів 6 1 0 5 10-24 3

 

ГРУПА В

Команди І В Н П М О
1. Каскад (Бровари) 12 11 1 0 70-9 34
2. ДЮСШ-Джуніор (Бориспіль) 12 8 1 3 37-27 25
3. ДЮСШ-Борисфен (Бориспіль) 12 7 1 4 34-36 22
4. КДЮСШ (Славутич) 12 2 0 10 17-59 6
5. Каскад-2 (Бровари) 12 1 1 10 15-47 4

 

ГРУПА Г

Команди І В Н П М О
1. Зміна (Біла Церква) 12 12 0 0 56-8 36
2. ДЮСШ-Любомир (Ставище) 12 6 2 4 29-25 20
3. ДЮСШ-Оріон (Сквира) 12 4 2 6 30-37 14
4. Граніт-ДЮСШ (Богуслав) 12 4 1 7 29-36 13
5. КОДЮСШ-Рух Молоді (Біла Церква) 12 0 1 11 8-47 1

 

ГРУПА Д

Команди І В Н П М О
1. ДЮСШ-Ніка (Буча) 6 5 0 1 27-7 15
2. ДЮСШ (Яготин) 6 3 1 2 10-8 10
3. ДЮСШ (Бородянка) 6 2 2 2 13-16 8
4. Зміна-3 (Біла Церква) 6 0 1 5 5-24 1

 

ГРУПА Е

Команди І В Н П М О
1. КОДЮСШ-Рось (Біла Церква) 6 6 0 0 51-4 18
2. ДЮСШ (Кагарлик) 6 4 0 2 30-11 12
3. Освіта-Арсенал (Білоцерківський р-н) 6 2 0 4 12-38 6
4. Арсенал (Біла Церква) 6 0 0 6 4-44 0

Наступні два тури та фінальні змагання відбудуться в травні 2018 року

  • 

  • Перша сотня Київщини футбольної
  • aktualjno
  • Конкурс прогнозистів
  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ