Дитячо-юнацький футбол Київщини. Сезон триває : Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ

Дитячо-юнацький футбол Київщини. Сезон триває


09.11.2017  

До уваги симпатиків народної гри ситуативні турнірні таблиці чемпіонату Київщини, підготовлені Комітетом дитячо-юнацького футболу.

 

Чемпіонат Київської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд сезону 2017/2018 років

ДРУГА ЛІГА. 2003-2004 р.н. Турнірна таблиця станом на 06.11.2017 

Команди І В Н П М О
1. Каскад (Бровари) 9 7 1 1 33-5 22
2. СК Макарів 7 7 0 0 38-7 21
3. ДЮСШ (Яготин) 9 7 0 2 30-7 21
4. ДК Гатне ( Києво-Святошинський р-н) 9 5 2 2 38-6 17
5. ДЮСШ (Переяславщина) 9 5 2 2 34-7 17
6. Чайка ( Києво-Святошинський р-н) 6 4 0 2 27-5 12
7. Рось-Гайок (Біла Церква) 8 3 1 4 15-17 10
8. Форвард (Васильків) 9 3 1 5 11-36 10
9. КОДЮСШ-Омега (Тарасівка) 9 3 0 6 17-37 9
10. ДЮФК (Бориспіль) 7 1 0 6 6-28 3
11. ДЮСШ (Іванків) 9 0 2 7 4-47 2
12. КОДЮСШ (Києво-Святошинський р-н) 9 0 1 8 4-56 1

 

Регіон «ПІВНІЧ». 2005-2006 р.н. Турнірна таблиця станом на 30.10.2017 

Команди І В Н П М О
1. КДЮСШ (Славутич) 8 7 1 0 37-6 22
2. ДЮСШ (Яготин) 9 6 1 2 38-12 19
3. ДЮСШ-Фаворит (Бориспіль) 6 5 0 1 30-9 15
4. КОДЮСШ (Баришівка) 8 5 0 3 21-6 15
5. Дружба (Березань) 6 4 1 1 18-8 13
6. Каскад (Бровари) 7 3 1 3 18-9 10
7. ДЮСШ (Бориспіль) 8 2 2 4 19-24 8
8. ДЮСШ (Броварський р-н) 8 1 0 7 8-68 3
9. ДЮСШ (Згурівка) 7 0 2 5 9-31 2
10. Центр Спорту-Фаворит (Бориспіль) 7 0 0 7 7-32 0

 

Регіон «ПІВНІЧ». 2007-2008 р.н. Турнірна таблиця станом на 06.11.2017 

Команди І В Н П М О
1. Каскад (Бровари) 7 7 0 0 46-2 21
2. Центр Спорту-Фаворит (Бориспіль) 9 6 0 3 44-16 18
3. КОДЮСШ (Баришівка) 8 5 1 2 28-17 16
4. ДЮСШ (Переяслав-Хмельницький) 6 4 1 1 41-8 13
5. КДЮСШ (Славутич) 6 4 0 2 19-7 12
6. Дружба (Березань) 6 3 0 3 27-17 9
7. ДЮСШ (Яготин) 7 3 0 4 8-22 9
8. ДЮСШ (Бориспіль) 7 2 0 5 9-50 6
9. ДЮСШ (Броварський р-н) 7 0 0 7 5-37 0
10. ДЮСШ-2 (Переяслав-Хмельницький) 6 0 0 6 0-48 0

 

Регіон «ПІВДЕНЬ». 2005-2006 р.н. Турнірна таблиця станом на 30.10.2017 

Команди І В Н П М О
1. ДЮСШ-Колос (Фастів, Ковалівка) 10 7 2 1 33-5 23
2. Освіта-Арсенал (Білоцерківський р-н) 8 7 1 0 36-6 22
3. КОДЮСШ-Рух молоді (Біла Церква) 9 7 0 2 34-11 21
4. Зміна-2 (Біла Церква) 9 5 2 2 28-9 17
5. Динамо (Фастів) 10 5 0 5 16-13 15
6. Каменяр (Біла Церква) 9 4 1 4 20-35 13
7. Освіта-ВР ДЮСШ (Васильківський р-н) 8 3 2 3 10-18 11
8. ДЮСШ-Любомир (Ставище) 9 3 1 5 24-20 10
9. Арсенал (Біла Церква) 8 1 1 6 7-18 4
10. КОДЮСШ-Омега (Тарасівка) 7 1 0 6 9-32 3
11. ДЮСШ (Володарка) 9 0 0 9 2-51 0

 

Регіон «ПІВДЕНЬ». 2007-2008 р.н. Турнірна таблиця станом на 06.11.2017 

Команди І В Н П М О
1. ДЮСШ-Колос (Фастів, Ковалівка) 9 8 1 0 33-3 25
2. Динамо (Фастів) 9 6 2 1 23-5 20
3. Зміна-2 (Біла Церква) 8 5 1 2 30-10 16
4. ДЮСШ-Любомир (Ставище) 8 5 1 2 22-12 16
5. Арсенал (Біла Церква) 8 4 1 3 28-9 13
6. Освіта-Арсенал (Білоцерківський р-н) 8 3 1 4 23-16 10
7. Освіта-ВР ДЮСШ (Васильківський р-н) 7 2 0 5 7-25 6
8. КОДЮСШ-Рух молоді (Біла Церква) 7 1 1 5 7-19 4
9. ДЮСШ-Оріон (Сквира) 8 1 0 7 4-46 3
10. КОДЮСШ-Омега (Тарасівка) 6 0 0 6 3-35 0

 

Регіон «ЗАХІД». 2005-2006 р.н. Турнірна таблиця станом на 30.10.2017 

Команди І В Н П М О
1. Рубін (Пісківка) 9 8 1 0 42-6 25
2. ДЮСШ (Буча) 8 6 1 1 23-5 19
3. ДЮСШ (Бровари) 8 6 0 2 27-10 18
4. СК Макарів 7 4 1 2 15-8 13
5. Рубін-2 (Пісківка) 8 4 0 4 32-17 12
6. ДЮСШ (Васильків) 7 3 0 4 21-23 9
7. ДЮСШ (Ірпінь) 8 3 0 5 18-25 9
8. Діназ (Вишгород) 7 2 1 4 6-19 7
9. ДЮСШ (Бородянка) 9 1 0 8 6-39 3
10. Світанок-Колос (Глеваха) 7 0 0 7 1-40 0

 

Регіон «ЗАХІД». 2007-2008 р.н. Турнірна таблиця станом на 06.11.2017 

Команди І В Н П М О
1. Рубін (Пісківка) 7 5 2 0 25-6 17
2. ДЮСШ (Васильків) 5 3 2 0 29-5 11
3. ДК Гатне (Києво-Святошинський р-н) 7 3 2 2 22-9 11
4. Діназ (Вишгород) 5 3 0 2 21-6 9
5. СК Макарів 6 2 3 1 12-6 9
6. ДЮСШ (Буча) 7 3 0 4 14-18 9
7. ДЮСШ (Ірпінь) 6 1 1 4 10-30 4
8. ДЮСШ (Бородянка) 7 0 0 7 3-57 0

 

Регіон «СХІД». 2005-2006 р.н. Турнірна таблиця станом на 06.11.2017 

Команди І В Н П М О
1. ДЮСШ (Ржищів) 9 9 0 0 52-7 27
2. Зміна-3 (Біла Церква) 9 8 1 0 82-4 25
3. КОДЮСШ-Рось (Біла Церква) 9 7 1 1 55-8 22
4. Граніт-ДЮСШ (Богуслав) 10 6 0 4 33-30 18
5. Рось-Гайок (Біла Церква) 9 5 0 4 30-28 15
6. ДЮСШ (Миронівка) 10 4 0 6 21-31 12
7. КОДЮСШ-Зміна (Біла Церква) 10 4 0 6 19-40 12
8. Форвард (Васильків) 8 3 0 5 16-31 9
9. ДЮСШ (Обухів) 8 2 0 6 25-24 6
10. ДЮСШ (Рокитне) 8 1 0 7 12-25 3
11. ДЮСШ (Кагарлик) 9 0 0 9 7-118 0

 

Регіон «СХІД». 2007-2008 р.н. Турнірна таблиця станом на 06.11.2017 

Команди І В Н П М О
1. КОДЮСШ-Зміна (Біла Церква) 8 7 1 0 60-5 22
2. КОДЮСШ-Рось (Біла Церква) 8 6 1 1 27-11 19
3. ДЮСШ (Кагарлик) 8 5 3 0 28-7 18
4. ДЮСШ (Миронівка) 8 5 0 3 30-14 15
5. Рось-Гайок (Біла Церква) 7 3 0 4 19-15 9
6. Форвард (Васильків) 7 1 3 3 12-30 6
7. ДЮСШ (Тетіїв) 8 2 0 6 7-31 6
8. Граніт-ДЮСШ (Богуслав) 8 1 1 6 9-30 4
9. Зміна-3 (Біла Церква) 8 0 1 7 5-55 1

Чемпіонат наймолодших 2009-2010 р.н. Турнірна таблиця станом на 31.10.2017 

ГРУПА А 

Команди І В Н П М О
1. Діназ (Вишгород) 6 5 1 0 35-4 16
2. Діназ (Демидів) 6 4 1 1 13-6 13
3. Діназ (Димер) 6 1 1 4 3-22 4
4. Діназ (Лютіж) 6 0 1 5 4-23 1

 

ГРУПА Б

Команди І В Н П М О
1. ДЮСШ-Колос (Фастів-Ковалівка) 6 4 2 0 20-5 14
2. Динамо (Фастів) 6 4 2 0 20-6 14
3. Зміна-2 (Біла Церква) 6 1 0 5 9-20 3
4. СК Макарів 6 1 0 5 10-24 3

 

ГРУПА В

Команди І В Н П М О
1. Каскад (Бровари) 12 11 1 0 70-9 34
2. ДЮСШ-Джуніор (Бориспіль) 12 7 1 4 37-27 22
3. ДЮСШ-Борисфен (Бориспіль) 12 7 1 4 34-36 22
4. КДЮСШ (Славутич) 12 2 0 10 17-59 6
5. Каскад-2 (Бровари) 12 1 1 10 15-47 4

 

ГРУПА Г

Команди І В Н П М О
1. Зміна (Біла Церква) 12 12 0 0 56-8 36
2. ДЮСШ-Любомир (Ставище) 12 6 2 4 29-25 20
3. ДЮСШ-Оріон (Сквира) 12 4 2 6 30-37 14
4. Граніт-ДЮСШ (Богуслав) 12 4 1 7 29-36 13
5. КОДЮСШ-Рух Молоді (Біла Церква) 12 0 1 11 8-47 1

 

ГРУПА Д

Команди І В Н П М О
1. ДЮСШ-Ніка (Буча) 6 5 0 1 27-7 15
2. ДЮСШ (Яготин) 6 3 1 2 10-8 10
3. ДЮСШ (Бородянка) 6 2 2 2 13-16 8
4. Зміна-3 (Біла Церква) 6 0 1 5 5-24 1

 

ГРУПА Е

Команди І В Н П М О
1. КОДЮСШ-Рось (Біла Церква) 6 6 0 0 51-4 18
2. ДЮСШ (Кагарлик) 6 4 0 2 30-11 12
3. Освіта-Арсенал (Білоцерківський р-н) 6 2 0 4 12-38 6
4. Арсенал (Біла Церква) 6 0 0 6 4-44 0

Наступні 2 тури та фінальні змагання відбудуться в травні 2018 року

  • 

  • Перша сотня Київщини футбольної
  • aktualjno
  • Конкурс прогнозистів
  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ