Драма в Березані : Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ

Драма в Березані

02.09.2017

Два різні тайми зіграли сьогодні першолігові суперники на спорткомплексі «Дружба».

До перерви гостро наступали бородянці, але тричі відзначилися господарі поля. Два голи провів граючий тренер місцевої команди Дмитренко. По перерві гра начебто вирівнялась, але вже гості витиснули максимум можливого зі своїх моментів. Кульмінація настала в останній десятихвилинці. Голкіпер «Дружби» Лисенко зачепив ногою лідера бородянців Шому в епізоді, що здавався вичерпаним, і молодий арбітр, скориставшись підказкою асистента, призначив одинадцятиметровий. Так «Дружба» втратила перемогу і свого ватажка Дмитренка, який отримав друге попередження за неспортивну поведінку.

Продовжив переможну ходу молодий колектив з Тетіївського району. На цей раз шевченківці забили два м’ячі небуденної краси у Василькові. Хоча назагал гра була рівною і завзяті васильківці моментами володіли беззаперечною перевагою. А в Білій Церкві, де прем’єру в новому статусі відпрацював екс-арбітр і делегат КОФФ Скрипак, сили суперників були вельми не рівними, аби можна було чекати на турнірну несподіванку.

Фото Максима Форостовця

ПЕРШІСТЬ КИЇВЩИНИ-2017. 14 ТУР. 2 вересня, субота

РОСЬ (Біла Церква) — ДІНАЗ (Вишгород) — 1:4 (Чорний, 8 — Побережний, 16, Долженко, 21, пн, Андрієнко, 50, Колочко, 88).

ФК ВАСИЛЬКІВ — ДГ ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ (Тетіївський район) — 0:2 (Шушков, 45+1, Салтанов, 54).

ДРУЖБА (Березань) — ФК БОРОДЯНКА — 3:3 (Дмитренко, 18, 26, Мурніков, 32 — Шома, 68, Петрушенко, 76, 82, пн). Вилучення: Дмитренко, 82.