«Десна» переграла «Джуніорс» : Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ

«Десна» переграла «Джуніорс»

05.08.2017

Команда з Погребів узяла гору над обласним чемпіоном у гостьовому півфіналі Кубка Київщини.

«Десна» задіяла в центрі захисту досвідченого новачка Кондратюка в парі з Петрусенком, що стало, можливо, найбільшою несподіванкою, а на флангах оборони — Крохмаля та Пластуна. Далі все було звично: Копач і Бафталовський як крила, тріо центральних хавбеків — Якимлюк, Прима та висунутий вперед Бондаренко і Воробей-молодший на вістрі наступу. Відсутність Коновалова, можливо, й не здивувала «Джуніорс», але підсвідомо футболісти зі Шпитьків очікували саме його феноменальних вкидань з ауту і полегшено зітхнули.

Склад минулорічного кубкового фіналіста мав абсолютно звичний вигляд: Стриж — Куба, Самар, Чуприна, Верхов — Скороход, Бутко, Маринчук, Ткаченко, Щериця — Байдачний. До перерви гра була відносно рівною, хоча моментами вона проходила за переваги господарів поля. А майже одразу по перерві ледь не перша наступальна акція «Джуніорса» — насправді блискуча! — завершилась успіхом. Скороход віртуозно зіграв на фланзі, покотив м’яча ближче до центру, Щериця відволік увагу захисників, а Байдачний розстріляв ціль в один дотик. Ще за кілька хвилин чемпіони змарнували нагоду подвоїти результат.

А потім на майданчику з’явився Воробей-старший, який замінив Копача, і гості розправили крила й так осмислених атак. Вони стали ще потужнішими. Буквально за кілька хвилин Бондаренко, скориставшись позиційною помилкою Бутка, переадресував м’яча свіжому Воробею — 1:1. Минуло ще п’ять хвилин і «Десна» забила знову. Потужний удар Андрія Воробея зі штрафного Стриж парирував, але Бондаренко був тут як тут.

Останні хвилини насправді цікавого, видовищного та взаємогострого поєдинку запам’ятаються надовго. Хвилі атак накочувалися на ворота, центр поля команди минали швидко, не зустрічаючи захисної протидії. Щериця не реалізував вихід сам на сам, Крохмаля вилучили за фол останньої надії, «Джуніорс» збився на навалу, а «Десна», зігравши по результату, таки пробилася до кубкового фіналу.

ДЖУНІОРС (Шпитьки) — ДЕСНА (Погреби) — 1:2 (Байдачний, 46 — А.Воробей, 60, Бондаренко, 65). Вилучення: Крохмаль (Десна, 82).