«Авангард» володарем Суперкубка області : Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ

«Авангард» володарем Суперкубка області

25.11.2017

Сьогодні у Вишневому відбувся традиційний матч чемпіона та кубкового тріумфатора Київської області.

Півтисячі глядачів стали свідками виняткового за напруженням фінального поєдинку. Вирішальну зустріч виграла команда «Авангард» з рахунком 3:2. На початку зустрічі, уже на дев’ятій хвилині Петро Кондратюк замкнув подачу з кутового результативним ударом головою.

Богдан Кондратюк, оборонець «Десни», поновив рівновагу в середині першого тайму. Ближче до закінчення першої половини гри Сергій Панфілов, скориставшись обрізкою захисників номінальних господарів поля, вивів «Авангард» уперед. По перерві хлопці зі Бзова мали можливість закріпити свою перевагу, але Кондратюк не реалізував одинадцятиметровий — віртуозно зіграв Владислав Чангелія. Ближче до закінчення другого тайму футболісти «Десни» зрівняли рахунок завдяки атакувальній акції Богдана Кондратюка. І все-таки за дві хвилини Сергій Зелді обернув на гол одинадцятиметровий, і команда «Авангард» виграла суперкубкову зустріч з рахунком 3:2.

АВАНГАРД (Бзів) — ДЕСНА (Погреби) — 3:2 (П.Кондратюк, 9, Панфілов, 36, Зелді, 82 — Б.Кондратюк, 29, 80).

Нереалізований пенальті: П.Кондратюк (Авангард, 67).

Арбітри Задиран — Грушко, Резнік — Сахно.