65 років Олександру Єжакову : Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ

65 років Олександру Єжакову


10.09.2017  

Сьогодні ювілейний день народження святкує один з найіменитіших діячів українського футболу.

 

 

Олександр Єжаков зажив правдивої слави як футболіст ще в 70-х роках минулого століття. Гравець команд майстрів, один з найяскравіших аматорів — таким його знали не лише в Україні. На Київщині Єжаков запам’ятався передусім за виступами в бородянському «Машинобудівнику», з яким завоював Кубок області і здобув чимало гучних перемог у чемпіонаті республіки серед команд КФК.

Там же, у Бородянці, він започаткував і тренерську кар’єру. А вже потім були на цій ниві Черкащина та Полтавщина, професійні колективи України та Росії…

До столичного регіону Єжаков повернувся заслуженим тренером України. В останні за часом роки він очолював вишгородський «Діназ», пісківський «Рубін» і ФК «Вишневе», успішно працював у стрийський «Скалі». Досвід і висока кваліфікація, товариська вдача та готовність штурмувати нові фахові вершини за будь-яких обставин вигідно вирізняють Олександра Олександровича Єжакова з-поміж широкого футбольного загалу. Здоровлячи та віншуючи ювіляра, Київщина футбольна щиро зичить йому міцного здоров’я, творчої наснаги та життєвих гараздів. З роси і води Вам, Олександре Олександровичу!

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


  • 

  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ