Яготин оновив «Колос»


18.09.2016  

Яготин оновив «Колос»Вчора в історичному місті України відбулося відкриття реконструйованого стадіону.

Яготин оновив «Колос»Оновлення «Колоса» завершили до дня міста, і в цьому також була приємна цікавинка. Нова глядацька трибуна з індивідуальними стільцями на півтисячі місць тепер дбайливо захована під зручним дахом. Оновлено і допоміжні приміщення, а з часом, як стверджують яготинці, трибуну розширять і стадіон прийматиме ще більше відвідувачів.

Свято в Яготині, як звично, було прикрашене футболом і футбольними справами. Спочатку заступник Голови Київської обласної федерації футболу Леонід П’ята і Виконавчий директор Василь Наливайко вручили від імені Федерації футболу України заслужені відзнаки яготинцям, котрі сприяють розвою народної гри конкретними справами. Медаль ФФУ «За заслуги» дісталася міському голові Наталії Дзюбі, а Почесні грамоти — Олександрові Сіренку, Валентину Пісківцю та Сергію Яценку. Нагороди КОФФ отримали заслужені ветерани яготинського футболу — Борис В’юн, Олександр Марусецький, Олександр Нікітенко, Михайло Приймак і Володимир Пряха.

А вже після чисельних здоровлень та щирих віншувань на новий газон стадіону «Колос» вибігли юнаки з Яготина та Згурівки, учасники офіційних обласних змагань. Завершиться прем’єра реконструйованої спортивної арени двома топовими поєдинками чемпіонату району.

Оновлений спорткомплекс розцвів яскравим футбольним дійством. Свято міста мине, настануть будні, але народна гра завжди примножуватиме святковий настрій яготинцям і гостям Яготина, який в світі і справді один.

stadkolos2_koff.org stadkolos3_koff stadkolos25_koff

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


  • 

  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ