«Яблунівка» повторила історичний рекорд : Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ

«Яблунівка» повторила історичний рекорд

26.11.2016

«Яблунівка» повторила історичний рекордСамобутня команда з Білоцерківщини, згуртована Олександром Руденком, завоювала Кубок регіональних чемпіонів імені Безносенка вчетверте в історії.

«Яблунівка» повторила історичний рекордМатч у Лютежі почався наступом обухівської команди — і так тривало ледь не весь перший тайм. Уже на восьмій хвилині «Енергопром» повів лік голам. Перший удар Скворцов, голкіпер яблунівської команди, відбив, але найкмітливішим на добиванні виявився Важкий.

Підопічні Вадима Колоди, які виграли в Обухівському регіоні усе, що могли, не заспокоїлися і продовжили натиск. Але бажаного результату вони не досягли. Більше того, невдовзі в елементарній ігровій ситуації хлопці з Малишкового краю, що називається, привезли гол в свої ворота. Захисник відпасував м’яча воротареві, а той спіймав шкіряного в руки. Арбітр Олександр Сахно цілком справедливо покарав номінальних господарів поля небезпечним вільним і суперник поновив рівновагу в рахунку. Білоцерківець покотив м’яча Мельнику, а той — Ковалю, і вже майстер стандартів, яким віддавна вважається Коваль, свого шансу не змарнував — 1:1.

«Енергопром», здавалося, не знітився ніскілечки. Він атакував і швидко, і масово, і різноманітно, беззаперечно вигравши перший тайм в ігровому аспекті, але на кількості забитих м’ячів це не позначилося. Зате сумніви в можливості «Енергопрома» схилити чаші терезів на свій бік по перерві закралися в підсвідомість зовсім не випадково. По-перше, ФК «Яблунівка» славиться рідкісним умінням терпляче чекати на свій шанс. А по-друге, лава запасних обухівської команди надто куца для матчів фінального рангу. До болю куца…

Так і сталося в другому таймі. Спочатку Бичков, помінявшись з Швецем флангами по перерві, промчав лівим флангом, немов електричка з дистанційним управлінням, обійшов кількох опонентів і правою ногою спрямував м’яча в дев’ятку. А потім уже Швець, отримавши передачу від Бичкова, якому асистував Кваша, технічно покотив м’яча в дальній кут. І майже одразу той же Швець, отримавши передачу від Подколзіна, мав ставити жирну крапку в зустрічі. Однак Швець момент змарнував, а суперник, навпаки, скоротив різницю в рахунку до мінімуму і повернув на кілька хвилин інтригу в матчі…

ФК «Яблунівка» виграв, по-перше, тому, що мав змогу варіювати значно вагомішим, аніж у «Енергопрома», кадровим потенціалом, а по-друге, його досвідчений тренер Олександр Руденко здійснив заміни, що зміцнили командний потенціал і примножили потужність колективної гри.

Флагманська команда з Білоцерківщини завоювала Кубок регіональних чемпіонів імені Безносенка вже вчетверте, повторивши дотеперешній рекорд «Десни» з Погребів.

Вісім історичних сезонів, два тріумфатори, по чотири командні тріумфи. Тим цікавішим обіцяє стати наступний, уже дев’ятий за ліком сезон іменного традиційного турніру.

ЕНЕРГОПРОМ (Обухів) — ФК ЯБЛУНІВКА — 2:3 (Важкий, 8, Сотник, 69 — Коваль, 15, Бичков, 59, Швець, 64).

Русан, Капішон, Скляренко, Ухатий, Прачук, Чирикал, Важкий, Мергун, Сотник, Верхов, Козленко (Назаренко, 66). Невикористаний запас: Чистяков, Пагас. Президенти клубу Магомед Гасанов, Юрій Какун, тренер Вадим Колода.

Скворцов, Білоцерківець, Коваль, Вдовика, Руденко, Степанюк, Мельник, Лиховидько, Бичков, Швець, Кисіль. На заміну виходили: Подколзін, Черниш, Рисенко, Кривошеєв, Кваша. Невикористаний запас: Налікашвілі, Бенедичук. Президент клубу Сергій Гребініченко, тренер Олександр Руденко.

Вилучення: Ухатий (Енергопром, 90+3).

Арбітри: Сахно — Мошковський, Коросташивець.