«Сокіл» і «Джуніорс» на шляху до фіналу


22.08.2016  

«Сокіл» і «Джуніорс» на шляху до фіналуВирішальний матч другого за рангом обласного турніру аматорів, як відомо, відбудеться в Борисполі.

«Сокіл» і «Джуніорс» на шляху до фіналу«Сокіл» з Михайлівки-Рубежівки та «Джуніорс» із Шпитьків зійдуться в очному протистоянні на стадіоні «Колос» у вівторок, 23 серпня. А на шляху до фіналу вони вже здолали по кілька турнірних бар’єрів.

«СОКІЛ» почав перегони з 1/8 фіналу і почергово взяв гору над київським «Монолітом» — 4:2, ФК «Путрівка» — 5:3 та пісківським «Рубіном» — 0:0 і 7:6 в серії післяматчевих пенальті. Цікаво, що в усіх випадках хлопці з Михайлівки-Рубежівки виступали в гостях. По два голи в активі Василя Бляхарського та Серго Горнакашвілі.

«ДЖУНІОРС», на відміну від опонента, провів чотири зустрічі. Він обіграв у гостях яготинський «Кристал» — 3:0 і вибив з турніру білоцерківську «Зміну» завдяки технічній перемозі, а потім у рідних стінах виявився кращим за ставищенський «Любомир» — 2:2 і 5:3 в серії післяматчевих пенальті та ФК «Обухів» — 2:0. Двома голами на шляху до фіналу відзначився Олександр Левенець.

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


  • 

  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ