Економлячи сили

10.09.2016

Економлячи сили«Джуніорс» обіграв оболонських резервістів, не докладаючи надзусиль.

Економлячи силиПерший сьогодні вищоліговий матч минув у гострій боротьбі, але в уповільненому темпі. Лідер обласного чемпіонату не пришвидшувався і всіляко намагався спростити гру. Це й не дивно, бо в команди зі Шпитьків особливо насичений календар різноманітних змагань, а людські сили, на жаль, не безмежні. Фаворит обмежився двома голами. До перерви Костяний вивів сам на сам з голкіпером Черновола, і той слушної нагоди не змарнував. А в другому таймі Левенець подвоїв результат завдяки зручній подачі Байдачного. Натомість Костяний не реалізував гострий момент, не поталанило і Скороходу, а Верхов метрів з тридцяти поцілив у поперечину. Не реалізували свої моменти і резервісти «Оболоні-Бровар». У підсумку — 0:2 і «Джуніорс» нестримно наближається до чемпіонської вершини.

ОБОЛОНЬ-БРОВАР-2 (Київ) — ДЖУНІОРС (Шпитьки) — 0:2 (Черновол, 37, Левенець, 61). Вилучення: Багінський (Оболонь-Бровар-2, 75).

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua