«Джуніорс» уже недосяжний

05.10.2016

«Джуніорс» уже недосяжнийСьогодні сільська команда зі Шпитьків достроково стала чемпіоном Київської області 2016 року.

«Джуніорс» уже недосяжний«Джуніорс» обіграв у Вишневому київський РВУФК і став недосяжним навіть для найближчих переслідувачів. Але «золота» перемога дісталася новачкові вищої ліги в особливо складній боротьбі. Столичні футболісти виграли перший тайм завдяки голу Дергільова, який скористався позиційною помилкою Верхова і матеріалізував у гол вихід сам на сам з голкіпером Стрижем. І по перерві підопічні Олександра Волкова діяли організовано та наполегливо, створюючи загрозу чужим воротам. Однак лідер угадав із замінами. Левенець став безпосереднім учасником обох результативних акцій. Спочатку він обіграв п’ятьох (!) опонентів і закотив м’яча в сітку, а потім зручно навісив на Маринчука і той розстріляв ціль з другого поверху. Правда, за хвилину до кінця РВУФК міг відтермінувати святкування чемпіонства «Джуніорсом», але м’яч, поціливши в стійку, відлетів до Стрижа, ударився знову в стійку — і вилетів до безпечної зони…

РВУФК (Київ) — ДЖУНІОРС (Шпитьки) — 1:2 (Дергільов, 44 — Левенець, 67, Маринчук, 71).

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua