Другий кубок для «Сокола» : Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ

Другий кубок для «Сокола»


12.11.2016  

Другий кубок для «Сокола»Сільська команда з Михайлівки-Рубежівки вдруге цьогорічного сезону виграла вирішальний матч. І знову — в основного лідера турнірного року.

Другий кубок для «Сокола»«Джуніорс» і «Сокіл» зійшлися в суперкубковому матчі на штучному килимі стадіону «Діназ» у Лютежі. В обох командах ігровий контингент виявився близьким до оптимального.

Чемпіон почав агресивніше і мав забивати вже на початку зустрічі. Однак Левенець та Скороход своїми шансами не скористалися. «Сокіл» огризнувся проривами на лівому фланзі, де кілька разів поспіль тікав од оборонців Атаманенко.

Дебют визначив і подальший перебіг подій на полі. «Джуніорс» намагався вести позиційний наступ, а «Сокіл» розраховував на стрімкі набіги на чужу половину.

Підопічні Вадима Гордієнка, проте, не мали достатньої варіативності в атаці. Легко наближаючись до володінь опонента, вони не могли загострити наступ — і зупинялися. Зрештою, хлопці зі Шпитьків збилися на примітивне закидання м’яча за спини захисникам, але й з того зиску не мали.

Значно гострішими були контри підопічних Олега Самченка. Організовано відбивши наступ опонента, вони миттєво розбігалися по фронту і розстягували лінію захисту «Джуніорса». Так поблизу штрафного майданчика виникали раз у раз очевидні загострення.

Рано чи пізно проріхи в обороні чемпіона мали обернутися пожежою в його карній зоні. Так і сталося в середині другого тайму, коли номінальні господарі сфолили на Шупику. Бляхарський, однак, з позначки не забив. І не тому, що помилився — просто віртуозно зіграв на останньому рубежі Стриж. Більше того, голкіпер відбив і другий удар — на добиванні, і лише з третьої спроби Бляхарський таки повів лік голам. А ще за кілька хвилин дивовижний за технікою виконання та футбольною красою гол ударом у верхній кут провів Бафталовський, який виявився найкмітливішим після подачі кутового.

Ігрового часу зоставалося ще багато, тож гадалося, що «Джуніорс» знайде в собі сили перебудуватися і таки дотисне одверто стомлених «соколят». Але ні… Скороход, правда, один гол відіграв, однак більшого не відбулося.

Атаманенко та Скороход по ходу цієї динамічної та по-справжньому цікавої зустрічі перевірили на міцність каркас воріт, а ігрова інтенсивність не знижувалася до фінального свистка. Та «Сокіл» забив більше — і в підсумку виграв, узявши гору над іменитішим опонентом уже вдруге в сезоні. Серпневий виграш обернувся для команди з Михайлівки-Рубежівки кубковим тріумфом, а листопадовий — тріумфом суперкубковим. Однозначно, що «Сокіл» переграв значно краще укомплектованого чемпіона Київщини тактично, що насамперед є заслугою тренера Олега Самченка.

СУПЕРКУБОК КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 2016 РОКУ. 12 листопада, субота, 13:00. Лютіж

ДЖУНІОРС (Шпитьки) — СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — 1:2 (Скороход, 88 — Бляхарський, 73, Бафталовський, 76). Нереалізований пенальті: Бляхарський, 73.

Стриж, Ремезовський, Куба (Байдачний, 76), Чуприна-к, Самар, Скороход, Верхов, Бутко, Мельник (Костяний, 58), Маринчук, Левенець (Колесник, 27). Запасні: Копаліані, Каркошкін, Шут, Торшин. Президент клубу Сергій Шут, тренер Вадим Гордієнко.

Сабатюк-к, Трасковський, Пономаренко, Зубленко, Солов’юк (Ємельянов, 18), Шорников, Бляхарський, Окодува (Горнакашвілі, 88), Бафталовський, Атаманенко (Філоненко, 77), Шупик. Запасні: Кириленко, Давиденко, Озоані, Сачок. Президент клубу Дмитро Бірюк, тренер Олег Самченко.

Попередження: Верхов, Стриж, Чуприна, Ремезовський — Бляхарський, Сабатюк.

Арбітри Кутаков — Дашко, Чопілко — Дубиківський.

Спостерігач арбітражу Балакін.

supcupdjsok1_koff.org.ua supcupdjsok21_koff.org.ua supcupdjsok22_koff.org.ua supcupdjsok23_koff.org.ua supcupdjsok24_koff.org.ua supcupdjsok25_koff.org.ua supcupdjsok26_koff.org.ua supcupdjsok27_koff.org.ua supcupdjsok28_koff.org.ua supcupdjsok29_koff.org.ua supcupdjsok30_koff.org.ua supcupdjsok31_koff.org.ua supcupdjsok32_koff.org.ua supcupdjsok33_koff.org.ua supcupdjsok34_koff.org.ua supcupdjsokm1_koff.org.ua supcupdjsokm2_koff.org.ua supcupdjsok20_koff.org.ua supcupdjsok19_koff.org.ua supcupdjsok18_koff.org.ua supcupdjsok2_koff.org.ua supcupdjsok3_koff.org.ua supcupdjsok4_koff.org.ua supcupdjsok5_koff.org.ua supcupdjsok6_koff.org.ua supcupdjsok7_koff.org.ua supcupdjsok8_koff.org.ua supcupdjsok9_koff.org.ua supcupdjsok10_koff.org.ua supcupdjsok11_koff.org.ua supcupdjsok12_koff.org.ua supcupdjsok13_koff.org.ua supcupdjsok14_koff.org.ua supcupdjsok15_koff.org.ua supcupdjsok16_koff.org.ua supcupdjsok17_koff.org.ua supcupdjsokm3_koff.org.ua

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


  • 

  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ